pogotowie źle mnie zdiagnozowało

magdam
Posty: 36
Rejestracja: 27 kwie 2011, 10:07

Re: pogotowie źle mnie zdiagnozowało

Post autor: magdam »

No to z kwotą może nie być tak łatwo. Musisz wszystko przeliczyć kilkakrotnie, poza tym pamietaj o tych korzyściach utraconych, o których wspomniałam poprzednio, to bardzo istotne. Możesz poradź się specjalisty, lepiej tak, niż zanizyć kwotę, później będziesz zła na siebie.
miroslawa
Posty: 55
Rejestracja: 27 kwie 2011, 18:59
Lokalizacja: Wrocław

Re: pogotowie źle mnie zdiagnozowało

Post autor: miroslawa »

Już polecałam kancelarie Global komus innemu. Korzystalam kiedyś z ich uslug, są naprawde profesjonalistamiw swoim fachu. % jaki biora dla siebie wynika z trudności sprawy i wysokości odszkdowania, jakie planują odzyskać. Jak nie dasz rady Malwina to szczerze polecam.
wiatrak1983
Posty: 38
Rejestracja: 26 kwie 2011, 13:18
Lokalizacja: Opole

Re: pogotowie źle mnie zdiagnozowało

Post autor: wiatrak1983 »

Walka z lekarzami to jak walka z wiatrakami. Ale oczywiście nie przestawoaj i zbieraj wszystko nawet najmniejsze świstki typu paragony z apteki na maście i kremy, wszystko. Jednak jak większość już wspomniała pofatyguj się do firmy zajmującej się odzyskiwaniem odszkodowań.

A tak własnie a propos Globala wspomnianego przez mirosławę to już mi się to biuro obiło o uszy. Znajomy coś z nimi załatwiał.
wiatrak
Flexus
Posty: 29
Rejestracja: 26 kwie 2011, 12:03

Re: pogotowie źle mnie zdiagnozowało

Post autor: Flexus »

Kowty nie wyliczysz tak łatwo. To żmudny proces i musił głęgoko zajrzeć w przyszłość także, a to znowu uzaleznione jest od Twoich ograniczeń ruchowych. Zasięgnij porady specjalisty w tej dziedzinie. Lepiej zapłacić komuś niż dostac śmiesznie niskie odszkodowanie.
pradzek
Posty: 41
Rejestracja: 09 maja 2011, 14:09

Re: pogotowie źle mnie zdiagnozowało

Post autor: pradzek »

Wg mnie lekarze to naród, któremu w razie pomyłki nie można przepuścić płazem. Oni mają ratować życie ludzkie, nie po to tyle sie uczą, aby później spławiać pacjentów. Wynajmij firmę, prawnika czy kogo sobie chcesz i w te pędy do sądu, bo tracisz tylko czas. Muszą ponieść konsekwencje swego czynu, zaniedbania.
Pozdrawiam,
Piotr
malwinap
Posty: 32
Rejestracja: 28 kwie 2011, 08:51
Lokalizacja: Wrocław

Re: pogotowie źle mnie zdiagnozowało

Post autor: malwinap »

Tak ja wszystko już pozbierałam, nawet te paragony z naprawdę małymi kwotami. Ciężko mi jest przewidzieć kwotę, nie jestem lekarzem, nie wiem jakie moga być skutki w przyszłości, ograniczenia rychowe, oby takowych nie było. Wczoraj dzwoniłam do Biura Prawnego Global i umówiłam się na konsultacje, po nich zdecyduje co mam robić, czy powierzyc im moją sprawę, czy nie.
malwinap
Posty: 32
Rejestracja: 28 kwie 2011, 08:51
Lokalizacja: Wrocław

Re: pogotowie źle mnie zdiagnozowało

Post autor: malwinap »

Mirosławo, dziękuje za podpowiedź co do biura. Po pierwszym spotkaniu w Biurze Prawnym Global jestem pełna nadziei. Zdecydowałam się na ich usługi. Uważam, że cena procentowa jaką mi zaproponowali niejest zbyt wygórowana. W kazdym razie wg nich mam ogromne szanse na zadośćuczynienie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odszkodowania za błędy medyczne - lekarskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość