Kantory internetowe

Jagódka...
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2017, 09:26

Kantory internetowe

Post autor: Jagódka... »

Cześć, bardzo dużo czytałam o spłacaniu kredytów w kantorach internetowych. Podobno przy tym można dużo oszczędzić. Mam kredyt we frankach i chciałabym się dowiedzieć, czy to jest opłacalne i bezpieczne. Czy ktoś korzystał z takiego internetowego kantoru i może polecić jakiś i dobry?
Czarny7
Posty: 4
Rejestracja: 06 kwie 2017, 11:21

Re: Kantory internetowe

Post autor: Czarny7 »

opłaca się korzystać z kantorów internetowych, szybka realizacja, konkurencyjna cena, bo jest taniej niż w stacjonarnych, bezproblemowo działanie takich kantorów to jedne z głównych zalet, polecam !
Łuki_S
Posty: 6
Rejestracja: 29 mar 2017, 12:09

Re: Kantory internetowe

Post autor: Łuki_S »

Kursy w różnych kantorach internetowych nie różnią się dużo, ale są lepsze niż w bankach, kartach kredytowych i Paypal.
Najlepiej jest wybrać kantor internetowy, który wpłaty, a także wypłaty realizuje stosując konto twojego banku. Wówczas zamiast 2 dni możesz czekać pół godziny.
Romek&
Posty: 3
Rejestracja: 07 kwie 2017, 17:52

Re: Kantory internetowe

Post autor: Romek& »

Ciężko się zdecydować tyle tego w necie. Obliczyłem jednak, że różnica między stacjonarnymi a internetowymi kantorami może sięgać i kilku procent. Ja uważam, że najlepsze są platformy wymiany walut online, walutę wymienia się bezpośrednio z innymi użytkownikami portalu. Wszystko działa bezpiecznie, szybko i sprawnie. Ja jestem wiernym fanem portalu walutobox.pl i szczerze go polecam.
ewe-mmm
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwie 2017, 11:15

Re: Kantory internetowe

Post autor: ewe-mmm »

nie polecam takiej zabawy - zyskasz niewiele, a poniesiesz duże ryzyko.
Lancome
Posty: 2
Rejestracja: 25 kwie 2017, 14:59

Re: Kantory internetowe

Post autor: Lancome »

Ja czasem korzystam z kantorów internetowych, choć nie ukrywam, że częściej wybieram te tradycyjne. Kursy walut musisz po prostu porównać, chociażby na stronach danych kantorów.
AngelinaDoli
Posty: 2
Rejestracja: 26 kwie 2017, 14:52

Re: Kantory internetowe

Post autor: AngelinaDoli »

Nie rozumiem po co korzystać z tych internetowych? przecież tyle jest wszędzie kantorów stacjonarnych mających atrakcyjne kursy.
kordian
Posty: 3
Rejestracja: 26 kwie 2017, 15:42

Re: Kantory internetowe

Post autor: kordian »

Jak to po co? Przecież w kantorach internetowych jest dużo taniej. A to chyba o to chodzi, żeby jak najwięcej zaoszczędzić. Jest to bezpieczne i szybkie, bo nie trzeba wychodzić z domu tylko robisz to na komputerze. Oszczędza się nawet przy małych kwotach, często więcej wydaje się przecież na sam dojazd do stacjonarnego kantoru.
PowUP
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwie 2017, 16:30

Re: Kantory internetowe

Post autor: PowUP »

Ja zacząłem korzystać z kantorów internetowych jakieś pół roku temu i muszę powiedzieć, że udało mi się już sporo zaoszczędzić na moich ratach kredytowych :) faktycznie często mają promocje na niższe spready.
Duśka
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwie 2017, 17:19

Re: Kantory internetowe

Post autor: Duśka »

Z własnego doświadczenia wiem, że można dużo zaoszczędzić wymieniając w kantorze internetowym. Wymieniam w wymieniaj.pl i jestem zadowolona.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt we frankach szwajcarskich - pozew przeciwko GEMoney”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość