kredyt we frankach

Maryś
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2017, 16:59

kredyt we frankach

Post autor: Maryś »

Znalezłam chyba w końcu odpowiednie forum na ten temat. :) Chcialabym się dowiedzieć, czy warto biegać z bankiem po sądach? Mam kredyt we frankach, który rata miesięczna wzrosła do około 350 zł miesięcznie. Podczas zawierania umowy kredytowej nikt nic nie mówił o ryzyku wzrostu franka a w umowie nie mogę znaleść nic w tym temacie.
Ula
Posty: 2
Rejestracja: 30 mar 2017, 23:19

Re: kredyt we frankach

Post autor: Ula »

Ja nie szukałam innej metody na odzyskanie swoich pieniędzy. Po kilku dniach od razu udałam się do adwokata i poradził mi kilka rozwiązań. Nie będę żałować nigdy tej decyzji. Efekty są pozytywne ale co prawda proces sądowy jest dość długotrwały.
Aneta
Posty: 3
Rejestracja: 28 mar 2017, 14:08

Re: kredyt we frankach

Post autor: Aneta »

Niedawno musiałam skorzystać z pomocy adwokata ze względu na uzyskanie większego odszkodowania. Proces nie toczył się ze względu na kredyt ale na wypadek w pracy. Nie mogłam postąpić tak naprawdę inaczej. Jestem zadowolona z pomocy jaką proponują różne kancelarie. Myślę, że w twoim przypadku też byłaby to poprawna decyzja.
Amanda
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2017, 18:45

Re: kredyt we frankach

Post autor: Amanda »

no pewnie, że najlepiej byłoby iść do prawnika. Miałam jakieś pół roku temu styczność z dobrym prawnikiem, co prawda nie była to sprawa trudna, bo był to rozwód. Ale na szczescie sprawa została zakończona bardzo szybko i pozytywnie. :)
durum04
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwie 2017, 13:58

Re: kredyt we frankach

Post autor: durum04 »

moim zdaniem to nie ma innego wyjścia jak udać się do Kancelarii. Mają oni swoje metody z walkaami w sądzie. Jest to jedna z skuteczniejszych metod, z których można domagać się odszkodowania. :)
shizeR
Posty: 3
Rejestracja: 28 mar 2017, 14:13

Re: kredyt we frankach

Post autor: shizeR »

Maryś na twoim miejscu poszedłbym do kancelarii prawnej aby dopytać się szczegółów. Po takiej wizycie myślę, że wiedziałabyś więcej niż teraz co wiesz. Kancelarie bardzo często już przy pierwszej wizycie podają sposób swojego działania.
Adaśko
Posty: 4
Rejestracja: 07 kwie 2017, 09:44

Re: kredyt we frankach

Post autor: Adaśko »

A znacie może jakąś kancelarię w okolicach Katowic? :) Los chciał, że będę miał niedługo sprawę z powodu rozwodu i dzieci. :(
Miłosłaaw_11
Posty: 7
Rejestracja: 10 kwie 2017, 11:43

Re: kredyt we frankach

Post autor: Miłosłaaw_11 »

Trudno jest doradzić czy lepiej byłoby spłacić ten kredyt czy ubiegać się o odszkodowanie i latać po sądach. Na twoim miejscu to dawno spłaciłbym zadłużenie i miałbym to z głowy. Możesz też poczekać jeszcze kilka miesięcy i zobaczyć co będzie.
Hela
Posty: 5
Rejestracja: 15 kwie 2017, 14:27

Re: kredyt we frankach

Post autor: Hela »

Najlepszym wynikiem w twojej sytuacji będzie złożenie pozwu na bank na drodze sądowej z kancelarią. Proponuje Ci skontaktować się z najlepszym prawnikiem i zaczęcie działać tej sytuacji.
Kuśmin
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwie 2017, 18:25

Re: kredyt we frankach

Post autor: Kuśmin »

W Katowicach nie znam nic ale byłem w podobnej sytuacji. Skorzystałem z pomocy Kancelarii Global i jestem bardzo zadowolony z ich współpracy. Pomogli mi uzyskać odszkodowanie. Polecam, bardzo fachowa pomoc!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt we frankach szwajcarskich - pozew przeciwko GEMoney”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość