szukam pomocy

C-coole
Posty: 2
Rejestracja: 30 kwie 2017, 20:33

szukam pomocy

Post autor: C-coole »

cześć, kilka lat temu zaciągnąłem kredyt we frankach. Podczas zawierania umowy kredytowej nikt mnie nie informował o jakimś ryzyku o podwyższeniu waluty. Chciałbym wystosować odpowiednią sprawę w sądzie i szukam dobrej kancelarii, która może mi pomóc. Jestem z okolic Olsztyna ale prawnik nie musi być z okolic Olsztyna. Najważniejsze jest to, żeby poprowadził moją sprawę odpowiednią. Czekam na wsze podpowiedzi. pozdrawiam
Queen
Posty: 2
Rejestracja: 30 kwie 2017, 21:57

Re: szukam pomocy

Post autor: Queen »

Jeśli szukasz takiej naprawdę dobrej kancelarii to mogę polecić się od siebie kancelarię Global we Wrocławiu. Wszystkie sprawy, które były prowadzone u nich z mojej strony były zakończone pozytywnie. Obsługa jest bardzo doświadczona co nie zadowala. Opinie jak najbardziej mają pozytywne w oczach wielu swoich klientów. Polecam !!!
Olbrych
Posty: 3
Rejestracja: 01 maja 2017, 17:46

Re: szukam pomocy

Post autor: Olbrych »

Z tego co się orientuje to jest już dość dużo kancelarii, które znają się na prowadzeniu tego typu spraw. Wystarczy poszukać jakiś opinii i wybrać najlepszą kancelarię.
Cruzo
Posty: 3
Rejestracja: 03 maja 2017, 18:46

Re: szukam pomocy

Post autor: Cruzo »

może i jest dużo kancelarii ale najważniejsze jest to, żeby kancelaria miała jakieś doświadczenie w podobnych sprawach i nie kierowała się pieniędzmi tylko kierowała do pozytywnego zakończenia rozprawy.
kieren
Posty: 5
Rejestracja: 03 maja 2017, 19:24

Re: szukam pomocy

Post autor: kieren »

Kancelaria Global to jest strzał w dziesiątkę. Miałem z nimi sprawę w sądzie przeciwko kredytu w złotówkach i wszystko zostało zakończone z pozytywnym wynikiem dla nas :) Śmiało mogę powiedzieć, że są najlepsi w tym co robią :)
Domi1995
Posty: 4
Rejestracja: 04 maja 2017, 12:44

Re: szukam pomocy

Post autor: Domi1995 »

również jestem z Olsztyna ale niestety nie znam żadnego adwokata czy radcy prawnego w naszym rejonie, który miałby styczność z taką sprawą. Lepiej poszukaj gdzieś w okolicach Np Gdańska czy Warszawy. Tam szybciej znajdziesz.
Dżoana
Posty: 5
Rejestracja: 04 maja 2017, 19:34

Re: szukam pomocy

Post autor: Dżoana »

Ja mogę dołączyć się tylko do opinii kancelarii Global w Wrocławia. Moi rodzicie mieli ostatnio ciężkie problemy bo zalało im mieszkanie a ubezpieczyciel nie chciał wypłacić odszkodowania. Poleciłam im właśnie tą kancelarię i byli bardzo zadowoleni bo uzyskali znaczną część ubezpieczenia. Obsługa jest super i indywidualne podejście do każdej sprawy. Polecam !
Beaiu
Posty: 4
Rejestracja: 04 maja 2017, 22:44

Re: szukam pomocy

Post autor: Beaiu »

Nie znam nikogo z Olsztyna. Ale mam nadzieje, że znajdziesz jakąś odpowiedzialną kancelarię i dasz nam tutaj wszystkim znać co i jak poszło. Takie opinie są bardzo ważne dla nas bo w przyszłości będziemy wiedzieli co zrobić. Pozdrawiam
Olaf
Posty: 5
Rejestracja: 04 maja 2017, 22:59

Re: szukam pomocy

Post autor: Olaf »

Moim zdaniem to tylko prawnicy mogą być w tej sprawie skuteczni. Jedno z rozsądniejszych rozwiązań byłoby pójście do prawnika. Kłótnie z bankiem są po prostu bez rezultatu i nie nie wskórają a zabiorą tylko nasz cenny czas. Prawnicy zawsze mają swoje prawa i wiedzą jak działać w takich przypadkach oni codziennie spotykają się z takimi problemami.
Karla
Posty: 2
Rejestracja: 04 maja 2017, 23:29

Re: szukam pomocy

Post autor: Karla »

Zawsze możesz skorzystać z pomocy prawników w swojej okolicy. Ale jednak obstawiałbym na kancelarię, która miała już sprawy z kredytami we frankach. Takie doświadczenie prawników dużo daje i są większe szanse na wygraną.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt we frankach szwajcarskich - pozew przeciwko GEMoney”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości