Kredyt w mBanku

GrześEk
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2017, 12:01

Kredyt w mBanku

Post autor: GrześEk »

Witam. Kilka lat temu wzięliśmy z żona kredyt we frankach na zakup działki budowlanej. Jak się okazało waluta poszła w górę. Oczywiście mieliśmy świadomość takiego ryzyka ale nie aż tak szybko z dnia na dzień. Dużo się czyta o wyrokach w sądach. Szukam jakiegoś rozwiązania w tej sprawie. Moi znajomi polecają mi, abym udał się do kancelarii, w której ponoć mają specjalistów od odzyskiwania pieniędzy z kredytów frankowych. Czy ktoś z Was korzystał z takich usług?
Lena
Posty: 3
Rejestracja: 28 mar 2017, 14:08

Re: Kredyt w mBanku

Post autor: Lena »

Dla Frankowców widzę tylko jedno rozwiązanie- sądy. Nie wiem jak tam brzmią te umowy Frankowe, ale może istnieje jakiś zapis w umowie, gdzie zostało coś ujęta a bank nie zobowiązuje się do tego. Jak jest to powód sprawy w sądzie jest, i jest szansa odzyskania pieniędzy od banku.
Łucja_7
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2017, 16:08

Re: Kredyt w mBanku

Post autor: Łucja_7 »

Miałam tylko przyjemność współpracować z kancelarią przy uzyskaniu odszkodowania od wypadku. Ale mogę uprzedzić Cię, że jeśli skorzystasz z pomocy takiego źródła nie będziesz musiał nic załatwiać. Jest to bardzo wygodne jeśli nie masz czasu i jesteś zabiegany. :)
Daćka
Posty: 2
Rejestracja: 29 mar 2017, 17:48

Re: Kredyt w mBanku

Post autor: Daćka »

Pierwsze co zrób to właśnie udaj się do kancelarii prawnej. Pomogą Ci ustalić pewne rzeczy i też nakierują Cię na odpowiedni kierunek do dążenia wyznaczonego celu. Ponadto oni mają swoje metody, które stosują wobec banków czy podobnych instytucji. Warto poszukać różnych kancelarii i wybierz jedną, która będzie Ci najlepiej odpowiadać. Dużo kancelarii proponuje nawet darmowe konsultacje. Więc warto :)
anulisia8
Posty: 2
Rejestracja: 30 mar 2017, 18:41

Re: Kredyt w mBanku

Post autor: anulisia8 »

Zgadzam się z poprzednikami :) Warto udać się do prawnika z tą sprawa. Najlepiej byłoby pochodzić i dopytać się jak postąpić w takiej sytuacji. Nie jesteśmy jedyni co mają z tym problem.
Shawo
Posty: 4
Rejestracja: 28 mar 2017, 14:18

Re: Kredyt w mBanku

Post autor: Shawo »

Pozew jaki jest moim zdaniem idealny to pozew o zapłatę z powołaniem się w pierwszej kolejności na nieważność umowy kredytowej, nawet z bardzo różnych przyczyn, a na wypadek nie zawierać tego żądania, o zapłatę z powołaniem się na bezskuteczność klauzul indeksacyjnych.
adi_43
Posty: 4
Rejestracja: 04 kwie 2017, 22:02

Re: Kredyt w mBanku

Post autor: adi_43 »

Kancelaria najlepiej prowadzi sprawy w sądzie indywidualnie przeciwko bankowi. Jak szukasz skutecznego prawnika to należy zwrócić się o pomoc do kancelarii Global z Wrocławia. Nie musisz bać się o koszty, ponieważ z tego co wiem prowizje pobierają niskie. Zawsze możesz się ich popytać jakby to mniej więcej wyglądało.
Adaśko
Posty: 4
Rejestracja: 07 kwie 2017, 09:44

Re: Kredyt w mBanku

Post autor: Adaśko »

Dla mnie to nie ma innego wyjścia w tym przypadku jak udać się do kancelarii. Bardzo dużo osób idzie w tą stronę po rozwiązanie.
Lena000
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2017, 18:50

Re: Kredyt w mBanku

Post autor: Lena000 »

prawnicy spotykają się z takimi problemami codziennie i na pewno wiedzą jak postępować w takich sprawach. Dlatego warto skorzystać z porad prawników. A często prawnicy udzielają takich porad za darmo.
Kuśmin
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwie 2017, 18:25

Re: Kredyt w mBanku

Post autor: Kuśmin »

Byłem w podobnej sytuacji. Skorzystałem z pomocy Kancelarii Global i jestem bardzo zadowolony z ich współpracy. Pomogli mi uzyskać odszkodowanie. Polecam, bardzo fachowa pomoc!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt we frankach szwajcarskich - pozew przeciwko mBank”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość