Pozew przeciwko mBank - szukam pomocy

Amanda
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2017, 18:45

Re: Pozew przeciwko mBank - szukam pomocy

Post autor: Amanda »

Teresa zgadzam się z Tobą. Kancelaria z Wrocławia bardzo mi pomogła w prowadzeniu sprawy przeciwko ubezpieczycielowi. Dzięki nim dostałam wysokie odszkodowanie. polecam kancelarie GLOBAL :)
iskra56
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2017, 17:04

Re: Pozew przeciwko mBank - szukam pomocy

Post autor: iskra56 »

Rówież mogę dołączyć się do opinii wcześniejszych osób. Nie ma innego rozwiązania jak udać się do prawnika. Takie sprawy powinno załatwiać się tylko w sądzie, ponieważ nie jest to błachostka.:)
kocica75
Posty: 3
Rejestracja: 03 kwie 2017, 15:02

Re: Pozew przeciwko mBank - szukam pomocy

Post autor: kocica75 »

kancelaria GLOBAL jest najskuteczniejsza w tej kwestii. Nie znam lepszych prawnikow. :) Moja sprawa była realizowana na odległość ale sprawdzili się. mogę śmiało polecić !
MiłoszP
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwie 2017, 16:40

Re: Pozew przeciwko mBank - szukam pomocy

Post autor: MiłoszP »

Prawnicy są bardzo pomocni w takich trudnych sytuacji. Więc moim zdaniem pomoc z ich strony jest bardzo skuteczna. Pisząc pisma do banku nic nie skutkowało a sprawa w sądzie może wpłynąć na bank, warto próbować :)
michaś
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwie 2017, 17:30

Re: Pozew przeciwko mBank - szukam pomocy

Post autor: michaś »

na twoim miejscu już dawno byłbym u adwokata czy prawnika. Nie ma sensu chodzić do banku bo oni i tak nic nie pomagaja. Ą jak odpowiednia osoba zajmie się taka sprawa to wtedy są jakieś szanse za pozytywne zakończenie sprawy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt we frankach szwajcarskich - pozew przeciwko mBank”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość