Szukam pomocy u prawnika

LudmiłaGuc
Posty: 2
Rejestracja: 07 kwie 2017, 18:20

Szukam pomocy u prawnika

Post autor: LudmiłaGuc »

Temat może dość głośny ale chciałam zasięgnąć porady. Kilka lat wstecz zdecydowałam się na kredyt we frankach. Teraz, jak pewnie każdy poszkodowany chciałby dochodzić swoich praw w tym temacie. O tusz moje pytanie jest może dość proste ale nie wiem czy dobrze zrobię jeśli pójdę po pomoc do prawnika. Macie może jakieś pomysły aby rozwiązać ten spór mniejszym kosztem? Bo wiadomo, że prawnicy życzą sobie duże koszty za takie uslugi. pozdrawiam Ł. Gucławska
Miłosłaaw_11
Posty: 7
Rejestracja: 10 kwie 2017, 11:43

Re: Szukam pomocy u prawnika

Post autor: Miłosłaaw_11 »

Chciałbym Ci pomóc ale niestety nie znam się na tym za bardzo, ale mogę doradzić Ci, że najlepszym sposobem byłoby zaciągnięcie dodatkowej informacji od prawnika bądź od osoby, która miała już podobny przypadek. Warto jest przeprowadzić taką dyskusję.
Bury
Posty: 2
Rejestracja: 15 kwie 2017, 14:55

Re: Szukam pomocy u prawnika

Post autor: Bury »

Mniejszym kosztem? Proszę Cię.... Jak szukasz jakieś taniej opcji to możesz już skończyć, bo kazdy najlepszy prawnik nie bieża ble czego. A wiadomo, że najlepsi prawnicy biorą dość dużo.
Wolf456
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2017, 22:04

Re: Szukam pomocy u prawnika

Post autor: Wolf456 »

Bury ma rację. Nie kieruj się kosztem tylko lepiej skutecznością radców prawnych. Co z tego, że pójdziesz do taniego i bez doświadczenia prawnika ale i tak nic nie zyskasz. To lepiej już iść do profesjonalnego prawnika. Możesz podzwonić do różnych kancelarii i popytać ile wezmą ale to i tak zależy od kwoty ubieganej się w sądzie bo oni chyba z tego wyliczają jakiś procent.
kordian
Posty: 3
Rejestracja: 26 kwie 2017, 15:42

Re: Szukam pomocy u prawnika

Post autor: kordian »

Również jestem zdania, że nie warto kierować się kosztem. Bo nie wiadomo na kogo możemy trafić. Lepiej poszukaj opinii i popytaj się znajomych czy mogą Ci polecić jakiegoś prawnika. Napewno ktoś się trafi.
Cristal
Posty: 6
Rejestracja: 29 kwie 2017, 13:24

Re: Szukam pomocy u prawnika

Post autor: Cristal »

Z swojego doświadczenia wiem, że warto skorzystać z usług kancelarii Global. Ich siedziba mieści się we Wrocławiu ale ja jestem z Krakowa i moja sprawa była prowadzona na odległość. Jest to bardzo wygodne i też nie poświęcamy na to dużo czasu, polecam !
grażka
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwie 2017, 14:36

Re: Szukam pomocy u prawnika

Post autor: grażka »

Fajnie, że wspominasz o tej kancelarii. Również dołączam się do tej pozytywnej opinii :) Miałam z nimi sprawę odnoście podziału majątku. Obsługa profesjonalna. :)
kuklok
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwie 2017, 15:05

Re: Szukam pomocy u prawnika

Post autor: kuklok »

Nie kieruj się najmniejszym kosztem a skutecznością prawnika. Weź swoje dokumenty i umowę kredytową do wybranej kancelarii i przedstaw całą swoją sytuację. Prawnik po zapoznaniu się z dokumentacją będzie mógł Ci pokazać plan działania i wyjaśnić Ci wszystkie rozwiązania.
jacson
Posty: 4
Rejestracja: 30 kwie 2017, 20:59

Re: Szukam pomocy u prawnika

Post autor: jacson »

Tutaj dobrze Ci radzą. Poszukaj lepiej prawnika, który będzie potrafił Ci pomóc.
Ja polecam Ci kancelarię Global z Wrocławia. Jeśli sprawa trafi do sądu są duże szanse, że coś z tego wyjdzie. :) a jak będziesz siedział i pisał tu na forum to nic nie zrobisz.
Oranż//
Posty: 2
Rejestracja: 01 maja 2017, 00:07

Re: Szukam pomocy u prawnika

Post autor: Oranż// »

Z swoich doświadczeń wiem, że kancelaria Global potrafi pomóc :) Nie jeden raz miałem u nich sprawę sądową. Potrafili mi pomóc i zawsze mieli jakieś wyjście z sytuacji. Obsługa jest wręcz profesjonalna. polecam !!! :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt we frankach szwajcarskich - pozew przeciwko mBank”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość