CHF kredyt

Marwel_34
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2017, 09:06

CHF kredyt

Post autor: Marwel_34 »

w 2009roku zdecydowałem się na kredyt we frankach ze względu, że nie miałem szans w naszej walucie. Znam się trochę na ekonomii i wiedziałem o ryzyku wzrostu waluty. Tylko, że w tamtych czasach nie było głośno i każdy brał kredyt. Tak się stało, że teraz mam większą ratę prawie o 400 zł. Pomóżcie mi, czy są jakieś szanse na pomoc aby ubiegać się o zwrot nadpłaconych środków.?
JasieńPK
Posty: 5
Rejestracja: 07 kwie 2017, 09:59

Re: CHF kredyt

Post autor: JasieńPK »

No wiesz o pomoc zawsze możesz iść np. do banku czy do prawnika. Tylko musisz przeliczyć sobie czy to będzie dla Ciebie dobre i czy nie przepłacisz. Bo przecież każdy wie, że pomoc u prawnika może dużo nas kosztować.
LudmiłaGuc
Posty: 2
Rejestracja: 07 kwie 2017, 18:20

Re: CHF kredyt

Post autor: LudmiłaGuc »

Myślę, że skuteczniej będzie od razu skierować sprawę do sądu. Trzeba iść po prostu do dobrego adwokata i dowiedzieć się paru rzeczy. Można znaleźć takie kancelarię, który pierwsze spotkanie mają darmowe. Wtedy po takiej wizycie będziemy mniej więcej wiedzieli w jakim kierunku iść.
ewe-mmm
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwie 2017, 11:15

Re: CHF kredyt

Post autor: ewe-mmm »

Tylko jak udasz się do prawnika to przelicz przed wizytą o jaką kwotę będziesz się starać i czy warto w ogóle iść.. Bo jeśli takie egzekucje w kancelarii będzie przewyższać kwotę ubieganą w sądzie to moim zdaniem nie warto.
Miłosłaaw_11
Posty: 7
Rejestracja: 10 kwie 2017, 11:43

Re: CHF kredyt

Post autor: Miłosłaaw_11 »

Ja już dawno na twoim miejscu poszedłbym do prawnika z tą sprawą. Jeśli znajdziesz odpowiednią osobę, która miała już taką sytuację to spawa będzie łatwa i może będzie sprawą wygraną. Ale tak jak napisałem trzeba mieć dobrego prawnika.
Lulka722
Posty: 2
Rejestracja: 11 kwie 2017, 14:24

Re: CHF kredyt

Post autor: Lulka722 »

zgadzam sie z wami. najlepszą metodą jest pomoc u prawnika. to oni moga nam tylko pomoc. moge Ci polecić bardzo dobra kancelarie, sa sami doswiadczeni prawnicy i z takimi sprawami spotykaja sie bardzo czesto. Warto umowic sie na pierwsza wizyte.
Hela
Posty: 5
Rejestracja: 15 kwie 2017, 14:27

Re: CHF kredyt

Post autor: Hela »

Ja myśle, że nie ma innego wyjścia jak iść do prawnika. Taka pomoc z ich strony jest bardzo skuteczna. Co prawda nie miałam jeszce żadnej sprawy z pomocą prawnika ale kilka moich znajomych musiało zwrócić sie o pomoc i z tego co wiem to zakończone zostały pozytywnie.
hoop
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwie 2017, 16:10

Re: CHF kredyt

Post autor: hoop »

Jeśli chodzi o pomoc z banku to nie masz na co liczyć. Przecież wiadomo, że banki stosują metody, które nie można ich normalnie bezproblemowo obejść. Więc najlepiej będzie jak udasz się do prawnika o rozwiązania. Oni napewno będą mogli Ci pomóc a wskażą Ci co masz zrobić w pierwszej kolejności.
Kuśmin
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwie 2017, 18:25

Re: CHF kredyt

Post autor: Kuśmin »

Mogę z swojej strony polecić kancelarię Global z Wrocławia. Profesjonalne podejście do klienta a doświadczenie prawników dużo mówi. Miałem problem z uzyskaniem odszkodowania powypadkowego od ubezpieczyciela. Po pierwszym spotkaniu sprawa była załatwiona i czekałem tylko na decyzję. Nie musiałem długo czekać co mnie bardzo cieszy. Polecam z czystym sumieniem.
Orzech
Posty: 4
Rejestracja: 27 kwie 2017, 20:24

Re: CHF kredyt

Post autor: Orzech »

Kiedyś słyszałem o tej kancelarii coś. Potrzebuje informacji właśnie czy ta kancelaria miała już podobne sprawy do tej z frankami? Czy ktoś coś wie na ten temat?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt we frankach szwajcarskich - pozew przeciwko Millenium”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość