Mam kredyt we Franakch w Millenium

Nihom
Posty: 3
Rejestracja: 28 mar 2017, 14:22

Mam kredyt we Franakch w Millenium

Post autor: Nihom »

Witam, zauważyłem, że te forum jest bardzo pomocne i są tu doświadczone osoby. Natomiast jestem spod Gniezna. Mam kredyt we frankach, spłacam go regularnie ale kwota jaka wzrosła przez ostatnie lata jest dość wysoka. Nadal mam obawy, że waluta pójdzie jeszcze wyżej i będzie przekraczała 4 zł. Chce skierować są sprawę do sądu ale nie wiem na co się porywam. Proszę o pomoc. :)
Lena
Posty: 3
Rejestracja: 28 mar 2017, 14:08

Re: Mam kredyt we Franakch w Millenium

Post autor: Lena »

Teraz można się wszystkiego spodziewać. Najlepszym sposobem byłoby znaleźć dobrego adwokata, który pomógł by Ci w uzyskaniu pomocy. Takie sprawy wymagają doświadczonych prawników, którzy zajmowali się już tym.
Łukasz_75
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2017, 17:03

Re: Mam kredyt we Franakch w Millenium

Post autor: Łukasz_75 »

Moim zdaniem to nie wahałbym się ani chwili dłużej tylko poszedłbym już dawno do dobrego prawnika. A najlepiej do takiego, który prowadził już takie sprawy i zakończyła się powodzeniem. Teraz wszystko trzeba załatwiać przez sąd. :)
ola
Posty: 2
Rejestracja: 30 mar 2017, 16:16

Re: Mam kredyt we Franakch w Millenium

Post autor: ola »

Zamiast patrzeć na ceny warto patrzeć raczej na kwalifikacje osoby, której się powierza swoje problemy finansowe. Wszystkich szukających porad prawnych zachęcam do kontaktu z kancelarią GLOBAL - najlepszymi specjalistami w Wrocławiu.
LuizaŁa
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2017, 16:42

Re: Mam kredyt we Franakch w Millenium

Post autor: LuizaŁa »

Cena porady prawnej zależy często od miasta. Nie ma jednej określonej kwoty takiej usługi. Jeśli potrzebujesz informacji o kosztach porady prawnej to kontakt z kancelarią powinien wszystko wyjaśnić. Najważniejsze jest to, aby znaleźć zaufaną, z dobrą opinią kancelarię, która będzie w stanie pomóc w konkretnym zakresie prawa.
Viktorya
Posty: 2
Rejestracja: 30 mar 2017, 18:17

Re: Mam kredyt we Franakch w Millenium

Post autor: Viktorya »

Mam również kredyt we frankach, zdecydowałam się na niego przez męża. Zaryzykowałam i się zgodziłam, przez co miałam same problemy. Udało się odzyskać odszkodowanie, dzięki pomocy kancelarii Global z Wrocławia. Prawnicy bardzo szybko podeszli do sprawy i udzielili nam fachowej pomocy. Sprawa rozgrywała się na odległość, ponieważ mieszkamy za granicą. :) Mogę śmiało polecić Ci skorzstanie tej kancelarii, naprawde są świetni. :)
Teresa
Posty: 4
Rejestracja: 31 mar 2017, 13:28

Re: Mam kredyt we Franakch w Millenium

Post autor: Teresa »

Ola masz rację co do tej kancelarii. :) Polecam skorzystanie z tej kancelarii, są bardzo skłoni do pomocy i wiedzą na czym problem polega. Nie liczy się dla nich kasa tylko dobro dla ludzi :)
kocica75
Posty: 3
Rejestracja: 03 kwie 2017, 15:02

Re: Mam kredyt we Franakch w Millenium

Post autor: kocica75 »

kancelaria ta ma siedzibę we Wrocławiu. Ale nie jest to dla nich problemem prowadzeniem sprawy na odległość. Prawnicy są bardzo uprzejmi i pomagają ze swoich wszystkich sil aby sprawa byla wygrana. kontakt nie jest w żaden sposob utrudniony.
Piotrek
Posty: 3
Rejestracja: 04 kwie 2017, 08:48

Re: Mam kredyt we Franakch w Millenium

Post autor: Piotrek »

Najlepszym wynikiem w twojej sytuacji będzie złożenie pozwu na bank na drodze sądowej z kancelarią. Proponuje Ci skontaktować się z najlepszym prawnikiem i zaczęcie działać tej sytuacji. Im więcej czekasz tym gorzej.
Zeusfd
Posty: 3
Rejestracja: 04 kwie 2017, 09:47

Re: Mam kredyt we Franakch w Millenium

Post autor: Zeusfd »

Ja to radzę złożyć pozew w sądzie na bank, w którym posiadasz kredyt we frankach. Banki często traktują nas jak nie ludzi. Najpierw zachęcają nas do kredytów nie informując nas o ważnych rzeczach a jak jest problem to odwracają się. Bank powinien być bezpieczną instytucją.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt we frankach szwajcarskich - pozew przeciwko Millenium”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość