Pozew przeciwko Millennium

zanii_2
Posty: 2
Rejestracja: 23 mar 2017, 12:33

Pozew przeciwko Millennium

Post autor: zanii_2 »

Witam, dużo czytałam informacji w internecie o grupowych pozwach przeciwko bankom. Chciałabym się dowiedzieć czy jest to rzeczywiście skuteczne czy nie byłoby lepiej skierować sprawę do instytucji, która zajmuje się odzyskaniem odszkodowań dotyczące kredytu we frankach? Bardzo proszę o pomoc z waszej strony.
jaro9
Posty: 4
Rejestracja: 23 mar 2017, 12:55

Re: Pozew przeciwko Millennium

Post autor: jaro9 »

Ogólnie pytanie do jakiej instytucji? Poza tym trzeba było myśleć wcześniej, zawsze taki kredyt to jakieś ryzyko ;)
Lepiej zgłosić się bezpośrednio do kancelarii w tej kwestii i się poradzić
_darek_
Posty: 4
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:17

Re: Pozew przeciwko Millennium

Post autor: _darek_ »

Podbijam. ja bym wziął w złotówkach ale nie miałem wyjścia. Wiele osób nie miało wyjścia, bo przy małym wkładzie pozostawały tylko franki.
My już poszliśmy do banku, zrobiliśmy sobie wakacje kredytowe. Żona straciła pracę,więc teraz to w ogóle.
przemek
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2017, 14:23

Re: Pozew przeciwko Millennium

Post autor: przemek »

Byłem w podobnej sytuacji. Skorzystałem z pomocy Kancelarii Global i jestem bardzo zadowolony z ich współpracy. Pomogli mi uzyskać odszkodowanie. Polecam, bardzo fachowa pomoc! :)
Darek
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2017, 13:59

Re: Pozew przeciwko Millennium

Post autor: Darek »

lepiej byłoby złożyć pozew indywidualny z pomocą kancelarii, która pomoglaby wyjść z sytuacji. Niestety nie pochodzę z Wrocławia, więc nie mogę Ci poradzić, która kancelaria była by odpowiednia. :(
daniel_0w
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2017, 00:56

Re: Pozew przeciwko Millennium

Post autor: daniel_0w »

Mnóstwo ludzi wygrało w postępowaniach indywidualnych sprawy o kredyty we frankach oraz dowolnej zmiany oprocentowania. Jeśli chodzi o Wrocław to proponuje Ci się udać do jednej z lepszej kancelarii GLOBAL i złożyć indywidualny pozew na Bank. Kancelaria, którą Ci zaproponowałem jest profesjonalna i ma same pozytywne opinie.
SakoM
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2017, 09:22

Re: Pozew przeciwko Millennium

Post autor: SakoM »

Zwrócenie się do kancelarii byłoby najrozsądniejszym rozwiązaniem aby dochodzić swoich praw. Warto wybrć się do prawnika aby rozpocząć pozew przeciwko banki. Chociażby kancelaria GLOBAL, jest bardzo skuteczna w tym co robią. Bardzo dużo osób już jej zaufało i są zadowoleni z efektów. :) Więc do dzieła! :)
rumc_f
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2017, 19:14

Re: Pozew przeciwko Millennium

Post autor: rumc_f »

Dodam również słowo od siebie, ponieważ moje zdanie może Ci pomóc w podjęciu decyzji :) Po tym jak frank wzrósł podpowiedziano mi abym zgłosił się do prawnika a nie dołączać do pozwu grupowego. Na początku nie chciałem od nikogo pomocy, bo stwierdziłem, że dam radę spłacać nawet wyższe raty. No niestety tak nie było... Wpadłem w depresje. W tym wszystkim w końcu zdołałem pozbierać się i sięgnąć po pomoc do prawnika. Na twoim miejscu wybrałbym się do jakieś kancelarii o pomoc.
Tomson
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2017, 20:57

Re: Pozew przeciwko Millennium

Post autor: Tomson »

Miałem styczność z kancelarią GLOBAL. Ja mieszkam w Białymstoku oni są z Wrocławia. Kontaktowałem się z mecenasem na odległość telefonicznie i e-mailowo. Nie miałem żadnego problemu z kontaktem. Bardzo profesjonalnie i pozytywnie doprowadził moją sprawę o odszkodowanie za wypadek przy pracy.
Millka
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:17

Re: Pozew przeciwko Millennium

Post autor: Millka »

Global jest perfekcyjny. Moja sprawa została wygrana! Odległość nie była problemem (jestem z Wawy)... jest telefon, skype, email… podczas całego okresu trwania procesu, spotkaliśmy się może ze 2 razy :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt we frankach szwajcarskich - pozew przeciwko Millenium”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość