Obecny czas: 20 Kwi 2018, 06:35

Strona 1 z 2 [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Dochodzenie swoich praw
PostWysłany: 29 Mar 2017, 01:15 

Witajcie, mam problem z bankiem, w którym wziąłem kredyt we frankach szwajcarskich (Santander). Spłacam raty regularnie ale stało się tak, że waluta poszła w górę. Niedawno dowiedziałem się, że mogę ubiegać się o swoje prawa co do wyższej waluty. Chciałem się dopytać czy ktoś miał już taką sytuację i dochodził o swoje prawa ? :)

Reklama

Temat postu: Re: Dochodzenie swoich praw
PostWysłany: 29 Mar 2017, 12:45 

Cześć :) Na całe szczęście nie miałam do czynienia nigdy z kredytem we frankach. Ale na twoim miejscu poszłabym do kancelarii po pomoc. Dochodziłabym swoich praw w sądzie.

PostWysłany: 29 Mar 2017, 13:47 

Ja pozwałem Santander i jestem w trakcie. Skorzystałam z pomocy prawników, ponieważ sama przeciwko bankowi nigdy bym nie wygrała. Indywidualna walka w sądach wymaga wielkiej determinacji i środków finansowych. A przede wszystkim jest to proces długotrwały.

PostWysłany: 29 Mar 2017, 16:41 

Właśnie prowadzę sprawę odnośnie mojego kredytu we frankach. Postępowanie jest bardzo długotrwałe ale mam nadzieje, że chociaż skutecznie. Słyszałem, że takie sprawę da się wygrać, więc będę czekać na finał. :)

PostWysłany: 29 Mar 2017, 18:02 

Jeśli nie czuje się Pan na siłach to polecam skorzystać z firm zajmujących się udzielaniem wsparcia przy uzyskiwaniu odszkodowania. Proszę jednakże pamiętać, że dochodzenie swoich praw opiewa się o sąd.

PostWysłany: 29 Mar 2017, 23:11 

A znacie jakieś dobre kancelarie prawne? Mam ten sam problem z frankami i muszę zebrać się w końcu i zacząć działać coś w tym kierunku. Niestety nie jestem obeznana w prawnikach, ponieważ nie miałam potrzeby a myślę, że jest tu sporo osób, które wiedzą coś na ten temat.

PostWysłany: 30 Mar 2017, 18:38 

Ja nie śledziłem innych rozwiązań, tylko bezpośrednio zwróciłem się o pomoc do prawnika. Odrazu wiedziałem, że jak pósjde do banku o pomoc to nic nie da. W chwili obecnej jestem zadowolony z postępu sprawy. Odrazu zostałem poinformowany, że taki proces jest czasochłonny i tak niestety było. Jeśli chcecie jakieś namiary na dobrych prawników to dajcie znać :) Napewno wam pomogę. :)

PostWysłany: 30 Mar 2017, 23:21 

I jak? Czekać dalej, czy kurs spadnie czy jednak i ja mam iść z prawnikami w kierunku rozwiązania tematu w inny sposób? Może wasze opinie o przykładowych kancelariach będą pomocne. :)

PostWysłany: 31 Mar 2017, 12:04 

Na waszym miejscu dawno bym już poszła w kierunku sądu. Z bankami nie ma żartów. Prawnicy mają swoje sposoby na wyciągnięcie od banków konsekwencji. :)

PostWysłany: 31 Mar 2017, 13:26 

No jasne, że iść do sądu. Nie widzę innego wyjścia. Z tego co się orientuje to każdy dochodzi swoich praw po przez sąd. Takie mamy teraz państwo, że trzeba dochodzić to co swoje przez prawników.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 Strona 1 z 2 [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość