kredyt we frankach

Hela
Posty: 5
Rejestracja: 15 kwie 2017, 14:27

kredyt we frankach

Post autor: Hela »

Cześć, pochodzę z Wrocławia. Niestety wpadłam w półapke przez bank. Kilka lat zdecydowalam się na kredyt w obcej walucie (Frank). Po tym jak waluta poszła w górę próbowałam odrazu działać aby uchronić się od wyższch rat. Niestety reklamacje w banku nic nie dają. Myśle czy mam iść do sądu z tą sprawą. Czy macie jakieś porady w tym temacie? Pozdrawiam Hela
Aliza
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2017, 20:29

Re: kredyt we frankach

Post autor: Aliza »

Witaj Hela.
Moim zdaniem to już dawno powinnaś iść z tą sprawą do sądu. Miałam koleżankę, która była w podobnej sytuacji. Też miała kredyt we frankach. Od razu zwróciła się o pomoc do prawnika. Ustaliła pewne informację, gdzie została dokładnie pokierowana i poinformowana. Z tego co mi mówiła, to bardzo była zadowolona z postępowania sprawy. Oczywiście sprawa zakończyła się pozytywnie. Tobie również życzę tego samego. Trzymaj się :)
Lancome
Posty: 2
Rejestracja: 25 kwie 2017, 14:59

Re: kredyt we frankach

Post autor: Lancome »

Nie znam innego wyjścia jak udać się do sądu. To sprawa jest dość poważna więc nie radzę zwlekać tylko działać.
kordian
Posty: 3
Rejestracja: 26 kwie 2017, 15:42

Re: kredyt we frankach

Post autor: kordian »

Jeśli reklamacje w banku nic nie dają to wyjście jest tylko jedne- idz do sądu. Nie ma po prostu innego rozwiązania jak stworzyć pozew przeciwko banku. Z tego co słyszałem kiedyś to dużo osób od razu decydowało się na pozew i zakończenie miało skutki pozytywne.
LIdoo
Posty: 5
Rejestracja: 27 kwie 2017, 19:46

Re: kredyt we frankach

Post autor: LIdoo »

Zgadzam się z Kordianem. Jeśli bank nie reaguje to chyba najwyższy czas zacząć działać z mocniejszym naciskiem. Z łatwością znajdziesz jakiegoś prawnika, który pomorze Ci. Umów się na pierwszą wizytę i wtedy będziesz wiedziała dokładnie co robić.
Orzech
Posty: 4
Rejestracja: 27 kwie 2017, 20:24

Re: kredyt we frankach

Post autor: Orzech »

Czy mógłbym poprosić o namiary do kancelarii? Jaki jest koszt ich usług i w jakim modelu wynagrodzenia – stała oplata, za wygranie czy inne ? Mam podobną sytuację i chce iść z tym do sądu od razu.
Gucław
Posty: 4
Rejestracja: 27 kwie 2017, 22:59

Re: kredyt we frankach

Post autor: Gucław »

Przeważnie jest tak, że kancelarie biorą jakiś tam procent ubieganej kwoty. Ale ciężko mi doradzić w tej kwestii. Jakbyś pochodził i popytał się prawników to może znalazłbyś odpowiedz. Ale wiem jedno. Nie warto łaszczyć się na taniego prawnika. Bo tacy nic nie potrafią.
runo
Posty: 5
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:11

Re: kredyt we frankach

Post autor: runo »

Znam kancelarię Global. Nawet kilka razy korzystałem z ich usług w pełnym zakresie i za każdym razem sprawa było doprowadzana do końca z wynikiem dla mnie pozytywnym. Śmiało mogę polecać ich usługi. Obsługa jest na profesjonalnym poziomie. Więc warto skorzystać z ich pomocy.
Teoteo
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2017, 15:03

Re: kredyt we frankach

Post autor: Teoteo »

Dużo jest kancelarii, które oferują pomoc poszkodowanym w tym temacie. Wystarczy poszukać w google i wybrać odpowiednią dla siebie kancelarię. Ale warto wybrać tą najlepszą i sprawdzoną.
Cristal
Posty: 6
Rejestracja: 29 kwie 2017, 13:24

Re: kredyt we frankach

Post autor: Cristal »

Ze swojej strony mogę polecić kancelarię Global z Wrocławia. Miałem u nich swoją sprawę o odszkodowanie z powodu zalania mieszkania bo ubezpieczyciel nic nie chciał dać. Sprawę oczywiście wygrałem tylko za pomocą tej kancelarii. Polecam wszystkim niezdecydowanym !!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt we frankach szwajcarskich - Wrocław”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość