Kredyt we frankach - Wrocław

Urug_54
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2017, 09:11

Kredyt we frankach - Wrocław

Post autor: Urug_54 »

Cześć, na początku powiem, że jestem z Wrocławia. Niestety mam kredyt we frankach i chce dochodzić swoich praw w sądzie. Jednak zanim tam pójdę muszę wybrać dla siebie dobrą kancelarię, która mi pomoże. Słyszałem dużo o kancelarii GLOBAL. Czy miał ktoś z nimi styczność lub czy ktoś o nich słyszał? :)

Czekam na odpowiedzi
Czarny7
Posty: 4
Rejestracja: 06 kwie 2017, 11:21

Re: Kredyt we frankach - Wrocław

Post autor: Czarny7 »

Muszę Ci powiedzieć, że idziesz w dobrą stronę. Jeśli chodzi o Wrocław to w grę wchodzi tylko ta kancelaria. Miałem kiedyś przyjemność z nimi współpracować i powiem Ci, że bardzo mi się spodobali. Bardzo długo szukałem dobrego prawnika i w końcu trafiłem idealnie. Bardzo mi pomogli przy uzyskaniu odszkodowaniu z wypadku. Z przyjemnością mogę Ci ich polecić.
JasieńPK
Posty: 5
Rejestracja: 07 kwie 2017, 09:59

Re: Kredyt we frankach - Wrocław

Post autor: JasieńPK »

Ja miałem styczność z kancelarią Global. Mogę powiedzieć, że przy sprawie sądowej są bardzo skuteczni. Mają swoje metody działania aby sąd przychylił się do naszych roszczeń. Mogę śmiało polecić Ci tą kancelarię. :)
Romek&
Posty: 3
Rejestracja: 07 kwie 2017, 17:52

Re: Kredyt we frankach - Wrocław

Post autor: Romek& »

Nie słyszałem o tej kancelarii ale również chętnie dowiedziałbym się o nich. Szukam prawnika do mojej sprawy do uzyskania odszkodowania powypadkowym.
Borek
Posty: 2
Rejestracja: 07 kwie 2017, 18:29

Re: Kredyt we frankach - Wrocław

Post autor: Borek »

Moja znajoma korzystała z ich usług. Nie narzekała na nich więc chyba było wszystko ok. Sprawa została zakończona z czego bardzo się cieszyła. Pomogli jej bardzo w uzyskaniu odszkodowania i z tego co wiem to nie kosztowało ją to dużo. Więc mogę wam polecić :)
Hela
Posty: 5
Rejestracja: 15 kwie 2017, 14:27

Re: Kredyt we frankach - Wrocław

Post autor: Hela »

Cześć wszystkim :) Jestem klientką w tej kancelarii. Moja sprawa dotyczyła rownież kredytu we frankach. W chwili obecne sprawa jest w toku i przez to nie mogę powiedziec nic więcej. Ale z obsługi jestem bardzo zadowolona.
Marcel
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2017, 15:11

Re: Kredyt we frankach - Wrocław

Post autor: Marcel »

Miałem okazję skorzystać z ich pomocy niedawno. Kiedys miałem wypadek i ubezpieczyciel nie chciał mi wypłacić odszkodowania. Odrazu po pirwszej wizycie można dostrzeć pełen profesjonalizm z ich strony. Już przy pierwszej wizycie przedstawiciel wszystko nam wytłumaczył. fajne tez było to, że z umową mozna na spokojnie przeczytac sobie w domu. Naprawdę mogę szczerze polecić tą firmę.
Mirko
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2017, 21:42

Re: Kredyt we frankach - Wrocław

Post autor: Mirko »

Jak chcesz, żeby ściągnięto z Ciebie kasę za takie usługi to twój wybór ale nie lepiej byłoby spłacić ten kredyt i mieć spokój.
AngelinaDoli
Posty: 2
Rejestracja: 26 kwie 2017, 14:52

Re: Kredyt we frankach - Wrocław

Post autor: AngelinaDoli »

Ja polecam tą kancelarię. Współpracując z nimi nie miałam żadnych problemów. Prawidłowe podejście do klienta i do sprawy. Nie mogę nic złego powiedzieć o tej firmie. Prawnicy są dobrze doświadczeni w każdej sprawie. Polecam
Duśka
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwie 2017, 17:19

Re: Kredyt we frankach - Wrocław

Post autor: Duśka »

Fajna sprawa współpracować z kancelarią Global. Z swojego doświadczenia mogę polecić ich każdemu. Fachowe podejście do każde sprawy. Miałem u nich niedawno sprawę o odszkodowanie co prawda wypadkowe ale wszystko poszło szybko i bezproblemowo. Polecam każdemu korzystanie z ich usług.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt we frankach szwajcarskich - Wrocław”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości