Oszustwo w banku

brew7
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2017, 20:01

Re: Oszustwo w banku

Post autor: brew7 »

Ciężko powiedzieć co zrobić w takiej sytuacji ale moim zdaniem rozwiązanie jest tylko jedno. Iść do adwokata bądź prawnika :) Nie zastanawiałbym się nad tym długo tylko od razu zasięgnął pomocy prawnej.
Niezarejestrowany
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2017, 21:11

Re: Oszustwo w banku

Post autor: Niezarejestrowany »

JA również polecam radcę prawnego z Kancelarii Global. Prowadził moją sprawe najpierw z PZU a potem w sądzie. wszystko wyszło tak jak sobie założyliśmy. sympatyczny i kompetentny prawnik. ma swoją kancelarię we Wrocławiu.
MikołajŚw
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:05

Re: Oszustwo w banku

Post autor: MikołajŚw »

Bez takich kancelarii bardzo dużo ludzi nie mogłoby odzyskać swoich pieniędzy. Global reprezentuje swoich klientów w sądzie, gdzie większa część rozpraw kończy się sukcesem. :)
Patka
Posty: 4
Rejestracja: 27 mar 2017, 11:05

Re: Oszustwo w banku

Post autor: Patka »

Nie ma innego wyjścia jak iść do kancelarii o pomoc :) Trzeba udać się do prawników i porozmawiać z nimi. Oni spotykają się z takimi problemami pewnie codziennie i wiedzą co należałoby zrobić :)
rumiankowa
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2017, 12:40

Re: Oszustwo w banku

Post autor: rumiankowa »

Radca prawny na pewno pomoże w uzyskaniu odszkodowania. Moja znajoma zdecydowała się kilka lat temu na kredyt we frankach. Bardzo długo szukała pomocy od jakiejkolwiek instytucji. W końcu znany jej prawnik udzielił pomocnych wskazówek co ma zrobić i gdzie ma się udać. Z tego co wiem nie żałuje tej decyzji i sprawa jest w toku. Więc najlepiej będzie jeśli każdy poszedłby po pomoc do uczciwych kancelarii. :)
Dawid
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2017, 13:45

Re: Oszustwo w banku

Post autor: Dawid »

Jestem właśnie klientem kancelarii GLOBAL. Nie mogę powiedzieć na ich temat złego słowa ale mogę z całą odpowiedzialnością potwierdzić solidność tej firmy. Nie zawiodłem się ani na sposobie prowadzenia sprawy ani na wysokości odszkodowania. Agent tej firmy przeprowadził mnie przez cały proces i zawsze mogłem być na bieżąco z tym co się dzieje w danym momencie w mojej sprawie.
RafałZ
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2017, 14:18

Re: Oszustwo w banku

Post autor: RafałZ »

Dla mnie nie ma innego wyjścia jak skorzystanie z pomocy kancelarii prawnej. Banki tylko odwołują się od naszych decyzji i nas zbywają. Kancelarie mają swoje metody i występują na drogę sądową. Nie zastanawiałbym się długo nad podjęciem decyzji czy mam korzystać z ich pomocy. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt we frankach szwajcarskich - Wrocław”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość