Oszustwo w banku

Czest3r
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2017, 10:09

Oszustwo w banku

Post autor: Czest3r »

W 2009 roku udzielono mi kredytu we frankach, wskzując jako najlepszą formę kredytu hipotecznego. Nie zostałem poinformowany o ryzyku i mozliwosciach zmiany kursów. Dostałem wtedy 250 tys. zł, spłaciłem ok. 100 tys. i zostało jeszcz ponad 400 tys. zł !!
Czuję sie oszukany i wprowadzony w błąd przed podpisaniem umowy kredytowej, tak jak wielu innych kredytobiorców. Bank wiedział co robił a klienci nie znali sytuacji. Nie wiem co już mam robić ... :(
Fredx25
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:15

Re: Oszustwo w banku

Post autor: Fredx25 »

Każdy brał kredyt we frankach na własną odpowiedzialność, ja również. Dowiadywałem się jakie mam realne szanse na wyjście z tego bagna z najmniejszą szkodą. Nie liczę na to, że państwo mi spłaci ten kredyt, bo niestety za swoje błędy trzeba płacić. Byłoby to niesprawiedliwe w stosunku do osób zadłużonych w złotówkach. Będę czekał co z tego wyjdzie
Pan Z
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2017, 22:13

Re: Oszustwo w banku

Post autor: Pan Z »

Moim zdaniem powinneś spłacić i mieć z głowy, frank może drożeć a na pewno pójdą w końcu w górę stopy procentowe w Szwajcarii. Jeżeli masz środki to najlepiej kończ to i miej święty spokój. Powodzenia Ci życzę 8-)
Eve_m99
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2017, 15:19

Re: Oszustwo w banku

Post autor: Eve_m99 »

Uważam, że jak ktoś ma środki to lepiej wcześniej też spłacić kapitał. Ogólnie rzecz biorąc warto jest nadpłacać w kredycie, ale wiele zależy również od warunków wcześniejszej częściowej spłaty jakie zostały zapisane w umowie kredytowej. Trzeba ten zapis przeanalizować w umowie i wówczas podjąć decyzję czy wcześniejsza spłata jest opłacalna. :)
asi^a
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2017, 13:47

Re: Oszustwo w banku

Post autor: asi^a »

Może warto udać się do prawnika z tą sprawa. z tego co widzę wpis dotyczy Wrocławia. Zatem najlepiej byłoby poszukać i dopytać się jak postąpić w takiej sytuacji. Dużo osób zostało potraktowane przez banki w podobny sposob. A kancelarie prawne zajmują się takimi sprawami i są bardzo chętne do pomocy. :) Więc polecam zasięgnąć pomocy prawnej u specjalisty :)
jaro9
Posty: 4
Rejestracja: 23 mar 2017, 12:55

Re: Oszustwo w banku

Post autor: jaro9 »

Ok, a możecie coś konkretnego polecić, to znaczy jakąś kancelarię co sobie z tym tematem radzi? Dodam, że jestem z okolic Wrocka
Ewelina
Posty: 4
Rejestracja: 23 mar 2017, 12:47

Re: Oszustwo w banku

Post autor: Ewelina »

Osobiście mogę Ci polecić Kancelarie Global w Wrocławia. Moja sprawa dotyczyła się kredytu we frankach szwajcarskich. Obrazu widać było że znają się na tym co robia. Już od pierwszego spotkania wyjaśnili mi dużo ciekawostek. :)
Wojtek_11
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2017, 22:24

Re: Oszustwo w banku

Post autor: Wojtek_11 »

Jeśli chodzi o region Wrocławia to w grę wchodzi tylko Kancelaria GLOBAL. Są naprawę swietni. :) Miałem już z nimi przyjemność współpracować i naprawdę było dobrze. Pomagają bardzo skutecznie a co najważniejsze wiem to z swojego doswiadczenia.
Karol97
Posty: 2
Rejestracja: 24 mar 2017, 15:44

Re: Oszustwo w banku

Post autor: Karol97 »

Jest w Wrocławie kilka wyspecjalizowanych kancelarii w sprawach frankowych, jak np. kancelaria Global. Ja najbardziej polecam ich kancelarię, bo z nią współpracuję w zakresie przygotowywania argumentacji prawnej i mogę zapewnić o ich jakości.
NatiSta
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2017, 19:04

Re: Oszustwo w banku

Post autor: NatiSta »

Cześć wszystkim :) Popieram opinie powyżej co do tej kancelarii. Jest firmą bardzo kompetentną i rzetelną. Doprowadziła moją sprawę do korzystnego dla mnie rozwiązania. Nie ma problemów z kontaktem, Pan mecenas zawsze oddzwania. Gorąco wszystkim polecam :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt we frankach szwajcarskich - Wrocław”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość