szukam rozwiązania

SylWia
Posty: 2
Rejestracja: 30 mar 2017, 23:10

szukam rozwiązania

Post autor: SylWia »

Czy może ktoś wie jak walczyć z bankiem o odszkodowanie odnośnie kredytu we frankach. Niestety nie mam gdzie się poradzić a ekonomistą nie jestem, więc kieruje te pytanie na forum. :)
MMUuu54
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2017, 09:37

Re: szukam rozwiązania

Post autor: MMUuu54 »

Jak chcesz walczyć z bankiem to tylko w sądzie masz jakieś nadzieje. Pisma do banku nie są dobrą metodą, ponieważ oni tym się nie przejmują. Załóż pozew za pomocą kancelarii prawnej. Jest dużo instytucji, którą są chętne do pomocy aby wyjść z trudnych sytuacji.
Kajka
Posty: 4
Rejestracja: 04 kwie 2017, 09:59

Re: szukam rozwiązania

Post autor: Kajka »

Nie bardzo rozumiem całej tej awantury z frankami. Przecież jak ktoś brał kredyt w nie swojej walucie to wiadomo było na co tak naprawdę się decyduje. Rynek walutowy jest przewidywalny i można było domyślić się, że CHF pójdzie na pewno do góry. Ale teraz jak franki poszły w górę to zrobiła się afera bo raty wzrosły o kilka stówek i ciężko jest spłacać.
Tefanii
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2017, 10:44

Re: szukam rozwiązania

Post autor: Tefanii »

Jedno z rozsądniejszych rozwiązań byłoby pójście do prawnika. Kłótnie z bankiem są po prostu bez rezultatu i nie nie wskórają a zabiorą tylko nasz cenny czas. Prawnicy zawsze mają swoje prawa i wiedzą jak działać w takich przypadkach oni codziennie spotykają się z takimi problemami. Moim zdaniem ty tylko prawnicy tą skuteczni :)
Witold
Posty: 3
Rejestracja: 28 mar 2017, 14:16

Re: szukam rozwiązania

Post autor: Witold »

W moim szczęściu nie musiałem długo szukać pomocy. Udałem się do prawnika, gdzie nie żałuje tej decyzji do dnia dzisiejszego. Postępowanie przeciwko bankowi jest bardzo czasochłonne ale efekty widać już po dwóch tygodniach. Z swojego doświadczenia wiem, że żle nie zrobiłem a zdecydowałem się sobie pomóc. Jestem bardzo zadowolony.
Tlifu
Posty: 4
Rejestracja: 28 mar 2017, 14:20

Re: szukam rozwiązania

Post autor: Tlifu »

Panie Witoldzie a u jakiego prawnika był Pan i jaką sprawę Pan toczył?
Szukam właśnie znanego prawnika w tej dziedzinie.
Adaśko
Posty: 4
Rejestracja: 07 kwie 2017, 09:44

Re: szukam rozwiązania

Post autor: Adaśko »

Adwokat czy prawnik to byłoby najlepsze rozwiązanie. Sam nic nie uzyskasz od banku, bo jesteśmy tylko szarymi ludźmi, który zostaliśmy w to wciągnięci. Na twoim miejscu SylWia to poszedł bym do kilku prawników i popytał się jak takie sprawy wyglądają i dopiero wybrałbym najlepszego.
JasieńPK
Posty: 5
Rejestracja: 07 kwie 2017, 09:59

Re: szukam rozwiązania

Post autor: JasieńPK »

Ja też może ekonomistą nie jestem :) ale o pomoc najpierw starałbym się do banku. Wtedy zobaczyłbym jak dostosował się do tego bank a później szedłbym w stronę sądu. Żeby wygrać jakąkolwiek sprawę z bankiem to trzeba mieć mocne dowody.
Witold
Posty: 3
Rejestracja: 28 mar 2017, 14:16

Re: szukam rozwiązania

Post autor: Witold »

Toczyłem sprawę o szkodę rzeczową oraz o podział majątku w związku z prowadzonym postępowaniem spadkowym. Korzystałem z usług kancelarii Global we Wrocławiu. Byłem bardzo zadowolony z ich usług, bo problemy zostały rozstrzygnięte bardzo szybko i sprawnie. Kancelaria jest na bardzo dobrym poziomie.
ewe-mmm
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwie 2017, 11:15

Re: szukam rozwiązania

Post autor: ewe-mmm »

Jedynym wyjściem jest spór w sądzie. Reklamacje do banku nic nie skutkują. A jak pójdziesz do prawnika to wtedy masz jakieś szanse. Choć słyszałam, że dużo osób korzysta z pomocy kancelarii GLOBAL. Niestety nie powiem Ci jak się sprawują, bo nie miałam z nimi jeszcze do czynienia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt we frankach szwajcarskich - Wrocław”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość