Co sądziecie o Kancelarii GLOBAL z Wrocławia - opinie

SylwiaB
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2013, 15:30

Co sądziecie o Kancelarii GLOBAL z Wrocławia - opinie

Post autor: SylwiaB »

Jestem na etapie zbierania dokumentacji dla ubezpieczyciela po dość cięzkim wypadku. Niestety pomimo wielu wysłanych pism otrzymałam tylko 1200 zł odszkodowania co według mnie jest kpiną. Mam już dość tej walki z ubezpieczycielem i postanowiłam powierzyć moją sprawę profesjonalistom.Długo szukałam firmy bo wszystkie o których dotąd czytałam miały beznadziejne opinie. Kilka dni temu spotkałam znajomą ze studiów i ona powiedziała mi o Kancelarii GLOBAL z Wrocławia. Bardzo ich zachwalała ale jak to ja zawsze wolę sprawdzić czy faktycznie ta firma jest tak dobra jak ona mówiła. Szukałam opinii ale znalazłam ich tylko kilka - wszystkie były pozytywne. Chciałam więc jeszcze spytać czy czasem ktoś nie miał jakiś niemiłych sytuacji z tą firmą? Będę wdzięczna za wszystkie opinie na temat tej firmy bo zależy mi na czasie - trzeba się wreszcie zdecydować na jaką firmę :)
ZosiaJawrzyn
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2013, 16:52

Re: Co sądziecie o Kancelarii GLOBAL z Wrocławia - opinie

Post autor: ZosiaJawrzyn »

Mi ubezpieczyciel wypłacił najpierw 900 zł. Mimo moich pism nie chciał wypłacić więcej. Zgłosiłam się do tej firmy i już po miesiącu miałam na koncie kolejne prawie 12 tys. złotych. Firma oferowała mi jeszcze poprowadzenie sprawy w sądzie gdzie mogłabym otrzymać jeszcze kolejne 2 tys. ale niestety ja boję się sądów i odmówiłam. Uważam jednak że bez nich nie otrzymałabym wogóle pieniędzy i że wykonali kawał dobrej roboty.
Zosienka
Posty: 3
Rejestracja: 01 lut 2013, 15:32

Re: Co sądziecie o Kancelarii GLOBAL z Wrocławia - opinie

Post autor: Zosienka »

Znam dobrze tą firmę. Przekazałam jej już 3 sprawy - 2 moje i jedną koleżanki. MOe sprawy już się zakończyły i jestem bardzo zadowolona z wysokości odszkodowania które otrzymałam. Spokojnie mogę Ci polecić Kancelarię Global. Jesli chodzi o złe opinie o tej firmie to jeszcze takich nie słyszałam. Moja koleżanka też jest zadowolona z ich obsługi. Aktualnie chodzi po lekarzach i kompletuje dokumentacje. Zasada jednak jest taka - jak chcesz uzyskać szybko odszkodowanie to musisz się liczyć z zaniżoną kwotą. Ubezpieczyciele dopiero na etapie sądowym wypłacają całą należną kwotę. Przeważnie dostaniesz na etapie przedsądowym od 20-80 % tego co powinnaś więc w niektórych przypadkach jest o co walczyć. Jednak sądy w polsce działają tak a nie inaczej i musisz uzbroić się w cierpliwość jak chcesz wstąpić na drogę sądową.
Marcinek
Posty: 2
Rejestracja: 01 lut 2013, 15:38

Re: Co sądziecie o Kancelarii GLOBAL z Wrocławia - opinie

Post autor: Marcinek »

Mi tez ubezpieczyciel wypłacił niecałe 2 tys. odszkodowania a po interwencji Kancelarii Global otrzymałem ponad 20 tys. Idź i porozmawiaj z ich pracownikami co da się w Twojej sprawie zrobić- to chyba jest najlepsze wyjście. Ja skorzystałem z ich usług i jestem zadowolony.
Zosienka
Posty: 3
Rejestracja: 01 lut 2013, 15:32

Re: Co sądziecie o Kancelarii GLOBAL z Wrocławia - opinie

Post autor: Zosienka »

Miałam przyjemność korzystać z usług tej firmy. Po kilku miesiacach ich pracy mogę im wystawić pozytywną opinię. Jestem z nich bardzo zadowolona - uzyskali dla mnie odszkodowanie ponad 20 razy większe niż dostałam początkowo. Nie wiem jak im się to udało ale nie musiałam iść nawet do sądu aby walczyć o swoje prawa. Wszystko obdyło się bez mojego udziału z czego jestem bardzo zadowolona bo bałam się, że będę musiała iść do sądu. Nie wiem jak było u innych ale według mnie zasługują na jak nalepszą opinię.
Patrycja
Posty: 2
Rejestracja: 07 lut 2013, 19:05

Re: Co sądziecie o Kancelarii GLOBAL z Wrocławia - opinie

Post autor: Patrycja »

Śmiało korzystaj z ich usług. Ja i moja przyjaciółka korzystaliśmy z ich usług jakieś pół roku temu. Świetna obsługa - dowiesz się wszystkiego jak wygląda dochodzenie odszkodowania. Ja uzyskałam 19,5 tys. odszkodowania a moja przyjaciółka 24 tys. Biorąc pod uwagę, że nic nie musiłaśmy robić (poza odbyciem rehabilitacji i kilku wizyt u lekarzy) myślę, że kwoty jakie udało się wywalczyć Kancelarii Global są dość wysokie. Tak więc nie ma co się zastanawiać bo tak niskiej prowizji jaką oni oferują nigdzie indziej nie dostaniesz.
Tomek2009
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2013, 19:10

Re: Co sądziecie o Kancelarii GLOBAL z Wrocławia - opinie

Post autor: Tomek2009 »

Moja sprawa wyglądała trochę inaczej. 3 lata temu straciłem siostrę w wypadku samochodowym. Była pasażerką. Kierowca z niewadomych przyczyn uderzył w drzewo - prawdopodobnie jechał za szybko ale tego już się nigdy nie dowiemy. Oboje nie przeżyli tego wypadku. Ubezpieczyciel nie chciał mi wypłacić odszkodowania pisząc cały czas jakieś bzdurne pisma które nie miały w ogóle sensu. Po kilku miesiącach korespondencji ubezpieczycielem postanowiłem skorzystać z usług firmy Global. Już półtora miesiąca póżniej otrzymałem przelew od ubezpieczyciela - 30 tys. złotych. Niestty nie chcieli wypłacić więcej więc sprawa skończyła się w sądzie. Zakończyła się dopiero 2 miesiące temu a Kancelaria Global uzyskało dla mnie łącznie 180 tys. złotych za co jestem im bardzo wdzięczny. Tak profesjonalnej obsługi to ja wczęśniej nie widziałem.
lindusek
Posty: 2
Rejestracja: 22 lut 2014, 16:29

Re: Co sądziecie o Kancelarii GLOBAL z Wrocławia - opinie

Post autor: lindusek »

Potwierdzam, że firma jest godna zaufania. Trafilem do nich z polecenia i co ważne nie zawiodłem się. A odszkodowanie faktycznie otrzymalem znacznie wyższe niż sam bym uzyskał. Zresztą na początku sam próbowałem:) Ale widzę, że bez pomocy kogoś kto się zna na tym nie ma co myśleć o wysokich kwotach. Poza tym fajne w ich firmie jest to, że współpracują z lekarzami biegłymi sądowymi, którzy wskazują o jakie odszkodowanie można powalczyć. Zapewne jest wiele dobrych firm odszkodowawczych ale ja bym polecił Kancelarie Global.
kryl4
Posty: 4
Rejestracja: 22 lut 2014, 16:32

Re: Co sądziecie o Kancelarii GLOBAL z Wrocławia - opinie

Post autor: kryl4 »

Też korzystałem z usług Kancelarii Global. Oczywiście zależało mi na odzkodowaniu i na jego wysokości ale co najfajniejsze w ich firmie jest to, że współpracują z Centrum Rehabilitacji VIgor, które zapewnia bezpłatną rehabilitację. Zabiegi miałem praktycznie od ręki i co ważne nie musiałem płacić. Na NFZ jak dowiadywałem się to musiałbym czekać z dobre 7 miesięcy. Tak nawiasem to na co idą nasze podatki.
FIrma odszkodowawcza, jak i sama rehabilitacja jest ok.
Alissahhl
Posty: 2
Rejestracja: 14 paź 2023, 13:38

Xevil

Post autor: Alissahhl »

I am really happy to read this web site posts which carries plenty of helpful information, thanks for providing these statistics.
look also at my pages and give a rating

XEvil is a straightforward, rapid and handy application for absolutely computerized recognition and bypass with the vast majority of captchas (CAPTCHAs), with no will need to connect any 3rd-social gathering providers.

The program Virtually completely replaces services for example AntiGate (Anti-Captcha), RuCaptcha, DeCaptcher and Other folks. Concurrently, it significantly exceeds them in recognition velocity (10 occasions or even more) and is completely free of charge.

https://test.dslab.digitalscholar.rochester.edu/wiki/index.php/Are_You_Speedyindex_Google_The_Correct_Way_These_5_Ideas_Will_Allow_You_To_Reply SpeedyIndex google
https://biowiki.clinomics.com/index.php/Nine_Things_Your_Mom_Should_Have_Taught_You_About_Speedyindex_Google speedyindex google sheets

@d@=
http://water.vouvstudio.com/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=2106923 fast indexing meaning
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość