Obecny czas: 18 Wrz 2018, 15:11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Strona 1 z 1 [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: ubezpieczalnia odmówiła wypłaty odszkodowania
PostWysłany: 05 Lip 2012, 14:28 

witam
w listopadzie 2010 w sali weselnej była zorganizowana impreza na której przebywałam wraz z mężem posadzka była śliska tańcząc z kolegą pośliznęłam się upadając chciałam złapać równowagę złapałam się mocniej kolegi ale niestety w ten sposób pociągnęłam go za sobą runął na mnie a raczej na moją stopę złamanie trójkostkowe podudzia prawego operacja blacha 8 śrub do dzisiaj niestety chodzę z blachami nie chce się zrosnąć do końca kuleję i tak już niestety zostanie leżałam przez 8 miesięcy w łóżku nie pracowałam (posiadam firmę jednoosobową w Niemczech)po wypadku właściciele sali dali mi numer ubezpieczenia mówiąc że powinnam się starać o odszkodowanie z ich ubezpieczenia (nie mam ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków) złożyłam papiery do ubezpieczalni w kwietniu br.odmówili mi wypłaty odszkodowania mój prawnik wysłał pismo 18.05.2012 do dnia dzisiejszego ubezpieczalnia nie odezwala się co robić czy mam jakieś szanse na uzyskanie odszkodowania?

Reklama

Temat postu: Re: ubezpieczalnia odmówiła wypłaty odszkodowania
PostWysłany: 28 Sie 2012, 19:43 

Jeżeli zależy Pani na najwyższym możliwym odszkodowaniu, proszę o przekazanie sprawy do naszej kancelarii prawnej specjalizującej się w uzyskiwaniu odszkodowań. Proszę do mnie pisać dartanians@wp.pl

PostWysłany: 22 Wrz 2012, 15:22 

Czy prawnik próbował jeszcze raz wysyłać dokumenty?

PostWysłany: 13 Lut 2017, 13:50 

Spróbuj może uslug profesjonalistów? Najlepiej wybrać dużą i sprawdzoną firmę typu DRB, bo oni mają najwięcej doświadczenia w tego typu sprawach .

PostWysłany: 15 Cze 2017, 18:11 

Service professionals can try? Best to choose a large and proven company type DRB, because they have the most experience in this type of cases.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 Strona 1 z 1 [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości