Uszkodzony chodnik w Toruniu

pirania
Posty: 4
Rejestracja: 17 cze 2011, 18:20

Uszkodzony chodnik w Toruniu

Post autor: pirania »

Witam mój brat szedl chodnikiem i potknął się, gdyż byl on bardzo nierówny (uszkodzony). Pojechaliśmy do szpitala i miał złamana rękę w dwóch miesjcach. Możemy otrzymać odszkodowanie od miasta?
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Uszkodzony chodnik w Toruniu

Post autor: Roberto »

Czy byli świadkowie zdarzenia? Na czym polegało owe uszkodzenie chodnika?
combo
Posty: 135
Rejestracja: 18 cze 2011, 19:09

Re: Uszkodzony chodnik w Toruniu

Post autor: combo »

pirania pisze:Witam mój brat szedl chodnikiem i potknął się, gdyż byl on bardzo nierówny (uszkodzony). Pojechaliśmy do szpitala i miał złamana rękę w dwóch miesjcach. Możemy otrzymać odszkodowanie od miasta?
Witam!
Czy posiada Pan jakieś zdjęcia z miejsca zdarzenia? Byłoby to bardzo przydatne.
Pozdrawiam!
pirania
Posty: 4
Rejestracja: 17 cze 2011, 18:20

Re: Uszkodzony chodnik w Toruniu

Post autor: pirania »

Wystawała z niego jedna kostka, nie było świadków a i żadnego dowodu też nie posiadam.
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Uszkodzony chodnik w Toruniu

Post autor: Roberto »

pirania pisze:Wystawała z niego jedna kostka, nie było świadków a i żadnego dowodu też nie posiadam.
W takim razie proszę się udać na miejsce zdarzenia i udokumentować (zdjęcia) przebieg zdarzenia. Oby chodnik nie został naprawiony, będzie to dobry dowód dla ubezpieczyciela.
combo
Posty: 135
Rejestracja: 18 cze 2011, 19:09

Re: Uszkodzony chodnik w Toruniu

Post autor: combo »

Należy to zrobić jak najszybciej i najlepiej mieć kilku świadków (i monitoring o ile się tam znajduje). Proszę działać, czas gra na Pana niekorzyść.
Pozdrawiam
pirania
Posty: 4
Rejestracja: 17 cze 2011, 18:20

Re: Uszkodzony chodnik w Toruniu

Post autor: pirania »

Zrobiłem zdjęcia bo chodnik nadal jest uszkodzony, z tego co widziałem nie ma tam kamer a poza mną nie ma żadnych świadków. Co teraz zrobić?
combo
Posty: 135
Rejestracja: 18 cze 2011, 19:09

Re: Uszkodzony chodnik w Toruniu

Post autor: combo »

Teraz należy wystąpić do właściciela nieruchomości, przy której znajdował sie chodnik o podanie namiarów na ubezpieczyciela.
Pozdrawiam
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Uszkodzony chodnik w Toruniu

Post autor: Roberto »

Jeśli poszkodowany nie chce podać danych zwróciłbym się z pytaniem do policji a jeśli ona nic nie pomoże wytoczyłbym sprawę cywilną o odszkodowanie. Właściciel posesji na pewno zmięknie.
pirania
Posty: 4
Rejestracja: 17 cze 2011, 18:20

Re: Uszkodzony chodnik w Toruniu

Post autor: pirania »

Wróciłem praktycznie przed chwilą od właściciela nieruchomości i podał mi dane do ubezpieczyciela w postaci nr. polisy oraz nazwę TU. W ogóle dziwne czemu nie chciał na początku podać skoro miał te ubezpieczenie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości