Upadek na skateparku we Wrocławiu

macq
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2011, 15:34

Upadek na skateparku we Wrocławiu

Post autor: macq »

Hej, bardzo ludzię jeździć na desce. Kilka miesięcy temu miałem poważny upadek. Skutek: Zerwane więzadła krzyżowe w kolanie. Ile otrzymam odszkodowania i czy mogę dodatkowo wywalczyc odszkodowanie od właściciela skateparku?
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Upadek na skateparku we Wrocławiu

Post autor: Roberto »

Odszkodowanie zależy od liczby % uszkodzenia ciała o czym decyduje specjalna komisja lekarska. O odszkodowaniu od właściciela skateparku może Pan zapomnieć.
macq
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2011, 15:34

Re: Upadek na skateparku we Wrocławiu

Post autor: macq »

Tylko, że ja nie byłem nigdzie ubezpieczony. W takim wypadku obowiązuje mnie nadal taka komisja lekarska? Co mogę zrobić? :(
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Upadek na skateparku we Wrocławiu

Post autor: Roberto »

Skoro nie był Pan nigdzie ubezpieczony to dlaczego pytał Pan o odszkodowanie? Przykro mi ale w takim wypadku nie otrzyma Pan żadnych pieniędzy. W tej sytuacji nie pozostaje nic innego jak pogodzić się z tym oraz ubezpieczyć się na przyszłość.
macq
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2011, 15:34

Re: Upadek na skateparku we Wrocławiu

Post autor: macq »

Znaczy byłem ubezpieczony w szkole ale czy to ma jakieś znaczenie?!
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Upadek na skateparku we Wrocławiu

Post autor: Roberto »

Czy jest Pan zapisany do jakiegoś klubu wykonując ćwiczenia na Skateparku w sposób ciągły kilka razy w tygodniu? Jeśli tak to ubezpieczyciel może odstąpić od wypłaty odszkodowania. Jest to jedna z możliwości, dla których ubezpieczenie nie obowiązuje. Nie mniej jednak proszę skontaktować się z Pana placówką szkolną w celu otrzymania specjalnej dokumentacji dla ubezpieczyciela.
macq
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2011, 15:34

Re: Upadek na skateparku we Wrocławiu

Post autor: macq »

Nie uprawiam tego sportu. To był mój trzeci raz kiedy próbowałem swoich sił w tego typu sporcie. Dobrze, rozumiem w takim razie jutro w szkole odbiorę dokumenty i wypiszę zaświadczenie do ubezpieczyciela.
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Upadek na skateparku we Wrocławiu

Post autor: Roberto »

W takim razie nie powinno być problemów z udzieleniem odszkodowania. Powodzenia!
combo
Posty: 135
Rejestracja: 18 cze 2011, 19:09

Re: Upadek na skateparku we Wrocławiu

Post autor: combo »

Witam!
Jeśli zamierza Pan rozwijać swoje umiejętności zalecam do skorzystania z ubezpieczeń dla sportowców w celu otrzymania odszkodowania w razie wypadku podczas treningów.
Pozdrawiam!
macq
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2011, 15:34

Re: Upadek na skateparku we Wrocławiu

Post autor: macq »

A to jest takie ubezpieczenie w ogóle? Bo trenuję amatorsko judo ale nie jestem nigdzie ubezpieczony poza szkołą.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości