Wypadek we Wrocławiu pytanie

kostek78
Posty: 5
Rejestracja: 17 cze 2011, 08:58

Wypadek we Wrocławiu pytanie

Post autor: kostek78 »

Witam, jechaliśmy w czterech VW Golfem IV, Audi A3 wymusiło pierwszeństwo skutkiem czego zderzyliśmy się z nim. Został on ukarany przez policję a nasza czwórka trafiła do szpitala z różnymi obrażeniami. Czy mam prawo do odszkodowania skoro byłem tylko pasażerem?
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Wypadek we Wrocławiu pytanie

Post autor: Roberto »

kostek78 pisze:Witam, jechaliśmy w czterech VW Golfem IV, Audi A3 wymusiło pierwszeństwo skutkiem czego zderzyliśmy się z nim. Został on ukarany przez policję a nasza czwórka trafiła do szpitala z różnymi obrażeniami. Czy mam prawo do odszkodowania skoro byłem tylko pasażerem?
TAK! Odszkodowanie zostanie wypłacone z OC sprawcy.
combo
Posty: 135
Rejestracja: 18 cze 2011, 19:09

Re: Wypadek we Wrocławiu pytanie

Post autor: combo »

Witam!
Możecie także skorzystać Państwo z odszkodowania NW oraz domagać się, co zostało już powiedziane, odszkodowania z OC sprawcy. W razie poważniejszych urazów wysokość odszkodowania może być naprawdę wysoka.
Pozdrawiam!
kostek78
Posty: 5
Rejestracja: 17 cze 2011, 08:58

Re: Wypadek we Wrocławiu pytanie

Post autor: kostek78 »

OK super a czy mogą pojawić się jakieś komplikacje w związku z udzieleniem odszkodowania?
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Wypadek we Wrocławiu pytanie

Post autor: Roberto »

Ubezpieczyciel na pewno sprawdzi tzw. przyczynienie (stan alkoholu we krwi, ilość osób w samochodzie, czy były zapięte pasy...).
combo
Posty: 135
Rejestracja: 18 cze 2011, 19:09

Re: Wypadek we Wrocławiu pytanie

Post autor: combo »

Stąd też pytanie. Mieliście zapięte pasy?
Pozdrawiam
kostek78
Posty: 5
Rejestracja: 17 cze 2011, 08:58

Re: Wypadek we Wrocławiu pytanie

Post autor: kostek78 »

Nie mieliśmy zapiętych pasów :roll:
combo
Posty: 135
Rejestracja: 18 cze 2011, 19:09

Re: Wypadek we Wrocławiu pytanie

Post autor: combo »

kostek78 pisze:Nie mieliśmy zapiętych pasów :roll:
A jak alkohol? No to niestety przyczynienie będzie bardzo wysokie skutkiem czego wysokość odszkodowania bardzo niska.
Pozdrawiam
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Wypadek we Wrocławiu pytanie

Post autor: Roberto »

Tak to jest jak się jeździ bez pasów! Dlaczego jest Pan tak bezmyślny? Pozbawił się Pan zdrowia i tym samym wypłaty wyższego odszkodowania. Proszę na przyszłość myśleć zanim się wsiądzie do samochodu!
kostek78
Posty: 5
Rejestracja: 17 cze 2011, 08:58

Re: Wypadek we Wrocławiu pytanie

Post autor: kostek78 »

No byliśmy nietrzeźwi oprócz kierowcy bo on był czysty. A Ty Roberto nie jesteś od udzielania mi rad, jeśli będe chciał jeździć bez pasów to tak tez będę robił. Nic Ci do tego.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości