Wypadek z motocyklistą w Zielonej Górze

tomcio
Posty: 5
Rejestracja: 18 cze 2011, 13:02

Wypadek z motocyklistą w Zielonej Górze

Post autor: tomcio »

Witam, wyprzedzałem motocyklistę a ten nie spojrzał w lusterko i także zaczął wyprzedzać przez co się zderzyliśmy. Wylądował w szpitalu z kilkoma złamaniami, szczegółów nie znam. Była policja ale nikt nie dostał mandatu i teraz nie wiem co dalej. prosze o pomoc!!!
combo
Posty: 135
Rejestracja: 18 cze 2011, 19:09

Re: Wypadek z motocyklistą w Zielonej Górze

Post autor: combo »

Witam!
Dlaczego nikt nie otrzymał mandatu? Rozumiem, że sprawa trafiła do sądu z powodu braku pewności co do sprawcy zdarzenia?
Pozdrawiam!
tomcio
Posty: 5
Rejestracja: 18 cze 2011, 13:02

Re: Wypadek z motocyklistą w Zielonej Górze

Post autor: tomcio »

combo pisze:Witam!
Dlaczego nikt nie otrzymał mandatu? Rozumiem, że sprawa trafiła do sądu z powodu braku pewności co do sprawcy zdarzenia?
Pozdrawiam!
Tak sprawa trafiła do sądu ale to przecież oczywiste, że nie była to moja wina !!!
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Wypadek z motocyklistą w Zielonej Górze

Post autor: Roberto »

Nie jest oczywista bo gdyby była to na pewno policja wytypowałaby sprawcę!
combo
Posty: 135
Rejestracja: 18 cze 2011, 19:09

Re: Wypadek z motocyklistą w Zielonej Górze

Post autor: combo »

Proszę przedstawić szczegóły zdarzenia a postaram się pomóc. Możliwe, że policjanci byli niezbyt ogarnięci bo tacy też się zdarzają. Tak czy siak będzie Pan musiał czekać na wyrok sądu.
Pozdrawiam
tomcio
Posty: 5
Rejestracja: 18 cze 2011, 13:02

Re: Wypadek z motocyklistą w Zielonej Górze

Post autor: tomcio »

Jechał traktor a motocyklista zagapil się chyba i nie wyprzedzał go no to ja kierunkowskaz, zmiana pasu i gaz do dechy i nagle przed samą maską wyjeżdża mi motocyklista bez kierunkowskazu...
combo
Posty: 135
Rejestracja: 18 cze 2011, 19:09

Re: Wypadek z motocyklistą w Zielonej Górze

Post autor: combo »

Na pewno bez kierunkowskazu? Może miał już kierunkowskaz zanim Pan zmienił pas?
Pozdrawiam
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Wypadek z motocyklistą w Zielonej Górze

Post autor: Roberto »

Może tez być taka sytuacja, że motocyklista dał szybciej kierunkowskaz. Zmienił pas ruchu i kierunkowskaz wyłączył. Jechał jednakże lewym pasem blisko pasa środkowego dlatego Panu wydawało się, że jedzie jeszcze pasem ruchu.
tomcio
Posty: 5
Rejestracja: 18 cze 2011, 13:02

Re: Wypadek z motocyklistą w Zielonej Górze

Post autor: tomcio »

Nie nie nie bo jechał prawą stroną prawego pasa z dala od pasa środkowego. Gorzej jak sąd nie uwierzy mi w moją wersję tylko w jakąś błędną i zostanę jeszcze uznany za sprawcę zamiast osobę poszkodowaną.
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Wypadek z motocyklistą w Zielonej Górze

Post autor: Roberto »

tomcio pisze:Nie nie nie bo jechał prawą stroną prawego pasa z dala od pasa środkowego. Gorzej jak sąd nie uwierzy mi w moją wersję tylko w jakąś błędną i zostanę jeszcze uznany za sprawcę zamiast osobę poszkodowaną.
To już zależy od decyzji sądu. Na pewno byli jacyś świadkowie zdarzenia i pewnie bądą na rozprawie. W tej chwili pozostaje tylko czekać na wyrok a później można działać.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość