Złamana noga w Starostwie w Zielonej Górze

enio
Posty: 4
Rejestracja: 15 cze 2011, 20:10

Złamana noga w Starostwie w Zielonej Górze

Post autor: enio »

Hej pól roku temu w starostwie w Zielonej Górze poślizgnąłem się na schodach i złamałem nogę. Złamanie było poważne w dwóch miejscach w kości piszczelowej, kość się źle zrosła więc została ona złamana ponownie. Następnie miałem i mam problemu z chodzeniem i do teraz chodzę na rehabilitację. Czy przysługuje mi odszkodowanie?
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Złamana noga w Starostwie w Zielonej Górze

Post autor: Roberto »

Owszem, otrzymasz odszkodowanie od swojego ubezpieczyciela (jeśli jesteś ubezpieczony).
combo
Posty: 135
Rejestracja: 18 cze 2011, 19:09

Re: Złamana noga w Starostwie w Zielonej Górze

Post autor: combo »

enio pisze:Czy przysługuje mi odszkodowanie?
Witam!
Proszę się dowiedzieć jak wygląda stan schodów w Starostwie oraz proszę mi odpisać w jaki sposób doszło do zdarzenia. Postaram się znaleźć inne wyjście oprócz NW.
Pozdrawiam!
enio
Posty: 4
Rejestracja: 15 cze 2011, 20:10

Re: Złamana noga w Starostwie w Zielonej Górze

Post autor: enio »

Nie jestem ubezpieczony. Schody jak schody nie wyglądały na uszkodzone. Potknąłem się o własną nogę.
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Złamana noga w Starostwie w Zielonej Górze

Post autor: Roberto »

W takim wypadku nie ma podstaw do roszczeń. Brak ubezpieczenia uniemożliwia otrzymanie odszkodowania NW. Przykro mi.
combo
Posty: 135
Rejestracja: 18 cze 2011, 19:09

Re: Złamana noga w Starostwie w Zielonej Górze

Post autor: combo »

A ile ma Pan lat? Z tym, że może się tak Panu wydawać, że były ok. Jeśli naprawdę nie ma Pan ubezpieczenia, to aby wykazać winę Starostwa trzeba im udowodnić winę (mokre, zepsute, śliskie schody) lub ewentualne sprawstwo osób trzecich (np. popchnięcie).
Pozdrawiam!
enio
Posty: 4
Rejestracja: 15 cze 2011, 20:10

Re: Złamana noga w Starostwie w Zielonej Górze

Post autor: enio »

18, schody były ok tak jak pisałem także nie będę się ośmieszał i zarzucał im czegoś co nie miało miejsca.
combo
Posty: 135
Rejestracja: 18 cze 2011, 19:09

Re: Złamana noga w Starostwie w Zielonej Górze

Post autor: combo »

enio pisze:18, schody były ok tak jak pisałem także nie będę się ośmieszał i zarzucał im czegoś co nie miało miejsca.
Czyli jest Pan jeszcze uczniem? To może rodzic lub opiekun prawny opłacił za Pana ubezpieczenie w szkole?
Pozdrawiam
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Złamana noga w Starostwie w Zielonej Górze

Post autor: Roberto »

Zapewne jest ubezpieczony dlatego proszę przygotować dokumentację medyczną ze szpitala oraz niech rodzic lub opiekun prawny wypełni wniosek, który otrzyma w sekretariacie szkoły.
enio
Posty: 4
Rejestracja: 15 cze 2011, 20:10

Re: Złamana noga w Starostwie w Zielonej Górze

Post autor: enio »

Tak, jak się okazało jestem ubezpieczony w szkole. Jeśli chodzi o odszkodowanie ze starostwa to chyba zrobię tak, że wyślę list do nich i zobaczymy co mi odpowiedzą. Jeśli będzie odmowa to nie będę już droczył tego tematu bo przecież nie będę się ośmieszał o taką bzdurę, tym bardziej że jestem ubezpieczony w tej szkole. Myślicie, że taka wersja jest dobra?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości