Potrącenie i błędna diagnoza

malwinap
Posty: 32
Rejestracja: 28 kwie 2011, 08:51
Lokalizacja: Wrocław

Re: Potrącenie i błędna diagnoza

Post autor: malwinap »

Ja bym próbowała jednak, nie masz nic do stracenia. Najwyżej dostaniesz odmowę. Może wypożyczyć na kilka godzin się da, a potem zwrócić. dalej będzie to dowód w sprawie. Prawo do konsultacji z innym lekarzem masz, przeciez nikt tego nie zabrania.
miroslawa
Posty: 55
Rejestracja: 27 kwie 2011, 18:59
Lokalizacja: Wrocław

Re: Potrącenie i błędna diagnoza

Post autor: miroslawa »

Ja doradzam jednak wzięcie prawnika. Nie poradzisz sobie sama, nawet jak byś bardzo tego chciała. Poszukaj w internecie na forach, gdzie reklamują się firmy.
A kwota odszkodowania zależy od ubezpieczyciela. Z OC będzie inna za błąd lekarski to już zupełnie inna.
borowickaanna
Posty: 30
Rejestracja: 29 kwie 2011, 13:19

Re: Potrącenie i błędna diagnoza

Post autor: borowickaanna »

Zdecydowałam się na pomoc biura, które trudni się odzyskiwaniem odszkodowań. Nie wiem jeszcze ile będzie mnie to kosztowało, bo jestem po wstępnej rozmowie, ale nie dałam jeszcze im odpowiedzi ostatecznej. Dziękuję za wszystkie porady.
miroslawa
Posty: 55
Rejestracja: 27 kwie 2011, 18:59
Lokalizacja: Wrocław

Re: Potrącenie i błędna diagnoza

Post autor: miroslawa »

Aniu, nie mogłaś podjąc lepszej decyzji. Ja już sama zdąrzylam się przekonac, że samemu to niewiele moźna zdziałaś. jak ktoś nie ma głowy do takich spraw to lepiej już na samym poczatku oddać to w dobre ręce niech się tym zajmie.
borowickaanna
Posty: 30
Rejestracja: 29 kwie 2011, 13:19

Re: Potrącenie i błędna diagnoza

Post autor: borowickaanna »

Wyboraźcie sobie to, że postanowiłam wybrać się do tego szpitala i poprosiłam o wypozyczenie dokumentacji, powód podałam prawdziwy, czyli konsultacje u innego lekarza. Miła ku zaskoczeniu Pani powiedziała, że zdjęcia RTG powinnam dostac do ręki po badaniu lekarskim, a czemu te zdjęcia sa w aktach to ona tego nie wie. I dała mi te zdjęcia. Więc chyba jest jakas szansa :)
kropidla
Posty: 45
Rejestracja: 23 maja 2011, 15:06

Re: Potrącenie i błędna diagnoza

Post autor: kropidla »

No to dobrze, że wyszło jak wyszło. Teraz w te pędy do lekarza o opinię. Niech Ci to napisze na papierze i podbije i podpisze pod tym i włascicie z tym dokumentem to możesz składać wniosek o odszkodowanie. Nie zaszkodzą w zasadzie dwie opinie lekarskie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odszkodowania za błędy medyczne - lekarskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości