złamanie na weselu

justynazbor
Posty: 10
Rejestracja: 16 cze 2011, 21:45

złamanie na weselu

Post autor: justynazbor »

Będac na imprezie weselnej przewróciła się na mnie konstrukcja z głośnikami i oświetleniem, łamiąc mi prawy nadgarstek.
Osoba, która montowała swoje stanowisko pracy tj DJ prowadzący zabawę nie poczuwa się do swojej winy mówiąc, że to ktoś trącił.
Czy warto ubiegać się o jakieś odszkodowanie na drodze sądowej? DJ nie był ubezpieczony i chyba tylko taka droga wchodzi w grę, czy mam szansę dostać coś?
wiolka
Posty: 54
Rejestracja: 26 kwie 2011, 08:52

Re: złamanie na weselu

Post autor: wiolka »

Sprawa może byc ciężka. A czy ktoś przyznał się w ogóle do potrącenia tej konstrukcji? Sądzę, że nie. Są dwa oświadczenia, w dodatku różne, a to oznacza, że zapewne i tak spotkacie się w sądzie. Nic więcej nie pomoge w tej sprawie.
syrenka
Posty: 53
Rejestracja: 24 maja 2011, 13:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: złamanie na weselu

Post autor: syrenka »

Nie widzę innego wyjścia z tej sytuacji jak tylko spotkanie w sądzie. Niech sąd wskaże winowajce i osobe odpowiedzialną do zapłaty odszkodowania. Tym bardziej, że DJ nie był ubezpieczony, nie powinnaś tak tego zostawiać. Powodzenia.
hharper
Posty: 37
Rejestracja: 24 maja 2011, 22:06

Re: złamanie na weselu

Post autor: hharper »

Ogólnie w takich sprawach, gdzie nie wiadomo co i jak to doradzałbym wynajecie prawnika, ale czy to się będzie opłacało. Trzeba by było sprawdzić szacunkową kwotę jakiej możesz się spodziewać, bo jak jest niewielka, to prawnik weźmie kilkanaście procent i wtedy niewiele Ci zostanie.
prymuss
Posty: 43
Rejestracja: 27 kwie 2011, 13:12
Lokalizacja: Wilczyce

Re: złamanie na weselu

Post autor: prymuss »

Mnie się wydaje, że wynajęcie prawnika zy firmy nie ma najmniejszego sensu. Od razu skierować sprawe do sądu. Gdybyś była pijana i złamała sobie rękę to rozumiem, ale sytuacja była zupełnie inna. Nie odpuściłbym temu DJ-owi.
Nikt tak nie może zaleźć za skórę, jak URZĘDNIK!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości