Uszkodzony samochód po wichurze

sstokrotka77
Posty: 28
Rejestracja: 29 kwie 2011, 13:41

Re: Uszkodzony samochód po wichurze

Post autor: sstokrotka77 »

Byli dzisiaj ludzie z nadzoru budowlanego.Trochę zrobiła się awantura. Przyjechał łaskawie właściciel i był zły jak pies, że ktos zawiadomił nadzór. Przyznałam się, że to ja, bo i tak by się dowiedział. Kazali wykonać doraźne zabezpieczenie jak na razie. A co dalej to nie wiem. Własciciel wyszedł zły. Coś czuję, że nie będzie tak łatwo z tym odszkodowaniem od niego.
Piotr
Posty: 26
Rejestracja: 18 maja 2011, 16:11

Re: Uszkodzony samochód po wichurze

Post autor: Piotr »

No i jak tam się maja sprawy z samochodem? Jak ustosunkował się właściciel budynku do zarzucanej mu winy i zaniedbania stanu technicznego budynku? Poinformuj jaki jest obrót sprawy, może komus się to kiedys przydać, nigdy nic nie wiadomo.
sstokrotka77
Posty: 28
Rejestracja: 29 kwie 2011, 13:41

Re: Uszkodzony samochód po wichurze

Post autor: sstokrotka77 »

Tak jak przypuszczałam, spotkamy się w sądzie. Właściciel wysmiał mnie właściwie. Stwierdzil, że to nie on ponosi odpowiedzialnosc za to co się stało, ze gdyby nie wichura to dachówki by nie spadły. Ja uważam inaczej. Okaże się w sądzie.
wiatrak1983
Posty: 38
Rejestracja: 26 kwie 2011, 13:18
Lokalizacja: Opole

Re: Uszkodzony samochód po wichurze

Post autor: wiatrak1983 »

No to w sumie było do przewidzenia sądząc po jego reakcji. Sa ludzie i taborety. Ciekawe co w tej sprawie postanowił nadzór, czy dach w ogóle był w nalezytym stanie wg nich? Nie sądzę, inaczej dachówki by nie spadły. Mogę zyczyc tylko powodzenia.
wiatrak
orzelek
Posty: 2
Rejestracja: 15 lis 2012, 20:05

Re: Uszkodzony samochód po wichurze

Post autor: orzelek »

Masakra, w tym kraju nic nie da się załatwić bez chodzenia po sądach. Na początku pytałaś o poradę dotyczącą odszkodowania, nie wiem z jakich okolic jesteś ale za to wiem jak trudno znaleźć taką kancelarię, która na prawdę pomoże a nie skasuje Cię jak za mokre zboże. Ostatnio miałam również nieprzyjemność z ubieganiem się o odszkodowanie i zwróciłam się o pomoc kancelarii, którą jest Kancelaria Prawna Meritum w Łodzi. Z tego co wiem, mają też oddział w Kutnie. Jeśli jesteś z tych okolic możesz śmiało się do nich zwrócić, bo na pewno Ci pomogą.
fares
Posty: 23
Rejestracja: 20 wrz 2013, 20:56

Re: Uszkodzony samochód po wichurze

Post autor: fares »

Jestem ciekaw, jak ta sprawa się zakończyła.
addamek
Posty: 3
Rejestracja: 02 kwie 2014, 21:58

Re: Uszkodzony samochód po wichurze

Post autor: addamek »

Witam serdecznie!

Miałeś wypadek, potrzebujesz odszkodowania? Polecam firmę która oferuje pomoc w postępowaniu sądowym oraz w odszkodowaniach między innymi za :

- szkody osobowe
-szkody rzeczowe
-szkody majątkowe
-Odszkodowania za wypadki za granicą
-inne

Firma nie pobiera opłat wstępnych, prowizja jest pobierana po uzyskaniu należnego świadczenia przez prawnika.

numer kontaktowy : 17/850-74-24 lub 796-019-506

Słowa klucze: odszkodowania, odzyskiwanie odszkodowań, pomoc prawna, dochodzenie roszczeń, uzyskanie świadczeń, pomoc powypadkowa, pomoc poszkodowanym, kompleksowość działań, należne świadczenie, kwota odszkodowawcza, świadczenie odszkodowawcze, Kancelaria odszkodowawcza , szeroki zakres spraw, specjaliści w zakresie odszkodowań, eksperci prawni, pomoc w dokumentacji prawnej, usługi prawne, doradztwo, dochodzenie świadczeń odszkodowawczych od ubezpieczycieli, wiedza w zakresie prawa ubezpieczeniowego, obsługa prawna, prowadzenie spraw, postępowanie przedprocesowe i procesowe.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość