Zderzenie z sarną pod Wrocławiem

combo
Posty: 135
Rejestracja: 18 cze 2011, 19:09

Re: Zderzenie z sarną pod Wrocławiem

Post autor: combo »

Asesorr pisze:Posiadam AC, zapomniałem o tym napisać. A mogę otrzymać odszkodowanie z AC oraz ubiegać się o odszkodowanie od zarządcy?
Witam
Jest to bardzo ważna informacja, szkoda że na początku Pan o tym nie wspominał. Nie ma takiej możliwości. Jednakże odszkodowanie z AC spowoduje wzrost składek dlatego trzeba najpierw spróbować walczyć z zarządcą drogi. Można też zrobić tak, że auto zostanie naprawione z AC a od zarządcy będzie się Pan domagał zadośćuczynienia za urazy psychiczne doznane wskutek zaistniałego zdarzenia.
Pozdrawiam
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Zderzenie z sarną pod Wrocławiem

Post autor: Roberto »

Jednakże lepiej próbować najpierw od zarządcy a dopiero później skorzystać z AC, gdyż każdorazowe korzystanie z AC pozbawia nas zniżek, które są istotne w przypadku płacenia ubezpieczenia.
Asesorr
Posty: 6
Rejestracja: 06 cze 2011, 15:34

Re: Zderzenie z sarną pod Wrocławiem

Post autor: Asesorr »

No dobrze czyli w jakie miejsca mam kierować listy bo najlepiej do kilki przedstawicieli bo może któryś z nich weźmie na siebie odpowiedzialność.
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Zderzenie z sarną pod Wrocławiem

Post autor: Roberto »

Asesorr pisze:No dobrze czyli w jakie miejsca mam kierować listy bo najlepiej do kilki przedstawicieli bo może któryś z nich weźmie na siebie odpowiedzialność.
- zarzący koła łowieckiego
- do urzędu wojewódzkiego (jesli droga wojewódzka)
- do danej gminy jeśli droga gminna
- do własnego ubezpieczyciela
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości