Gwałtowne hamowanie MPK w Rzeszowie i złamana ręka

Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Gwałtowne hamowanie MPK w Rzeszowie i złamana ręka

Post autor: Roberto »

henio30 pisze:Otrzymałem list od MPK w Rzeszowie z prośbą o kontakt z ich ubezpieczycielem. Hurra czyli już mam kasę na 100%? :mrgreen: :mrgreen:
To zależy od decyzji ubezpieczyciela a ten na pewno będzie chciał wypłacić jak najmniej a najlepiej nie wypłacać wcale.
combo
Posty: 135
Rejestracja: 18 cze 2011, 19:09

Re: Gwałtowne hamowanie MPK w Rzeszowie i złamana ręka

Post autor: combo »

Zgadzam się z Roberto. Proszę sobie przypomnieć w jakiej pozycji przebywał Pan w autobusie, czy zachował Pan bezpieczeństwo itd. Ubezpieczyciel będzie pytał o to aby wykazać jak najwyższe przyczynienie do zdarzenia (np. nie trzymanie się poręczy, stanie na schodach).
Pozdrawiam!
henio30
Posty: 7
Rejestracja: 05 cze 2011, 18:49

Re: Gwałtowne hamowanie MPK w Rzeszowie i złamana ręka

Post autor: henio30 »

No niestety stałem ale trzymałem się poręczy więc chyba nie powinno być z tym problemów. Zobaczymy co mi odpiszą, jestem bardzo ciekawy...
combo
Posty: 135
Rejestracja: 18 cze 2011, 19:09

Re: Gwałtowne hamowanie MPK w Rzeszowie i złamana ręka

Post autor: combo »

henio30 pisze:No niestety stałem ale trzymałem się poręczy więc chyba nie powinno być z tym problemów. Zobaczymy co mi odpiszą, jestem bardzo ciekawy...
Będzie musiał Pan udowodnić to, że trzymał się poręczy. Jeśli skutki obrażeń będą wskazywały na to, że się Pan ich nie trzymał to może być nieciekawie. Ważnym czynnikiem jest również alkohol. Czy był Pan pod jego wpływem?
Pozdrawiam
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Gwałtowne hamowanie MPK w Rzeszowie i złamana ręka

Post autor: Roberto »

combo ale skoro kierowca gwałtownie zahamował to bez wątpienia jest to jego wina i nawet jeśli poszkodowany trzymał się poręczy, to siła ciężkości mogła być wyższa i pod wpływem nacisku poszkodowany mógł puścić poręcz lub nawet wylecieć z siedzenia jeśli na nim siedział.
henio30
Posty: 7
Rejestracja: 05 cze 2011, 18:49

Re: Gwałtowne hamowanie MPK w Rzeszowie i złamana ręka

Post autor: henio30 »

Nie bylem nietrzeźwy bo jechałem rano do pracy a do pracy nie chodzi się pijanym.
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Gwałtowne hamowanie MPK w Rzeszowie i złamana ręka

Post autor: Roberto »

W takim razie tak jak mówiłem nie powinno być problemów. Ewidentna wina kierowcy, nie dostosował prędkości do panujących warunków i gwałtownie zahamował co spowodowało Pana upadek. Nie powinno być tak jak już pisałem problemów z uzyskaniem odszkodowania z OC przewoźnika.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości