Złamanie ręki w markecie w Toruniu

Maniak
Posty: 6
Rejestracja: 06 cze 2011, 13:49

Re: Złamanie ręki w markecie w Toruniu

Post autor: Maniak »

Odpowiedź otrzymałem bardzo szybko. Okazało się, że sprawdzili monitoring z godziny, którą im podałem oraz miejsca i sposób w jaki się poślizgnąłem ewidentnie wskazuje na znajdującą się mokrą podłogę przez co podali mi namiary na ubezpieczyciela abym z nim się skontaktował. Pisali jeszcze o jakiejś tabliczce, która ostrzegała przed mokrą podłogą. Czy moze to mieć wpływ na decyzję ubezpieczyciela?
combo
Posty: 135
Rejestracja: 18 cze 2011, 19:09

Re: Złamanie ręki w markecie w Toruniu

Post autor: combo »

Czy rzeczywiście była tam taka tabliczka? Widział ją Pan? Jeśli tak ubezpieczyciel marketu będzie miał prawo do odmowy udzielenia odszkodowania.
Pozdrawiam
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Złamanie ręki w markecie w Toruniu

Post autor: Roberto »

combo pisze:Czy rzeczywiście była tam taka tabliczka? Widział ją Pan? Jeśli tak ubezpieczyciel marketu będzie miał prawo do odmowy udzielenia odszkodowania.
Pozdrawiam
Dlaczego? Przecież nie powinno być tak, że postawią gdzieś tam tabliczkę i już wszystko ok. Takie rzeczy otacza się np. taśmą do czasu wyschnięcia podłogi. Tabliczka to moim zdaniem nie jest żadne wytłumaczenie.
Maniak
Posty: 6
Rejestracja: 06 cze 2011, 13:49

Re: Złamanie ręki w markecie w Toruniu

Post autor: Maniak »

No szczerze mówiąc to ja żadnej tabliczki informacyjnej nie widziałem więc ja nie wiem skąd taka wiadomość od dyrektora sklepu.
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Złamanie ręki w markecie w Toruniu

Post autor: Roberto »

Maniak pisze:No szczerze mówiąc to ja żadnej tabliczki informacyjnej nie widziałem więc ja nie wiem skąd taka wiadomość od dyrektora sklepu.
Możliwe, że stała gdzieś na uboczu. Sam widziałem takie przypadki. Proszę wybrać się tam osobiście oraz żądać wglądu w monitoring. Oczywiście nie muszą tego Panu pokazywać, dlatego wystarczy zgłosić zdarzenie ubezpieczycielowi i czekać na jego decyzję.
combo
Posty: 135
Rejestracja: 18 cze 2011, 19:09

Re: Złamanie ręki w markecie w Toruniu

Post autor: combo »

Ja bym zrobił tak jak pisał Roberto na końcu. Czekać na decyzję ubezpieczyciela a w razie odmowy wypłaty odszkodowania dopiero się odwoływać i reagować. Teraz nie ma to sensu, strata czasu a jest on przecież bardzo cenny..
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości