Upadek po alkoholu we Wrocławiu

kitek87
Posty: 4
Rejestracja: 20 cze 2011, 13:41

Upadek po alkoholu we Wrocławiu

Post autor: kitek87 »

Witam idąc parkiem potknąłem się, byłem nietrzeźwy, złamałem sobie noc oraz pokaleczyłem całą Twarz. Od kogo dostane odszkodowanie i ile ono wyniesie?
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Upadek po alkoholu we Wrocławiu

Post autor: Roberto »

kitek87 pisze:Witam idąc parkiem potknąłem się, byłem nietrzeźwy, złamałem sobie noc oraz pokaleczyłem całą Twarz. Od kogo dostane odszkodowanie i ile ono wyniesie?
Jeśli jest Pan ubezpieczony to z NW.
combo
Posty: 135
Rejestracja: 18 cze 2011, 19:09

Re: Upadek po alkoholu we Wrocławiu

Post autor: combo »

Witam
Jaki był stan nawierzchni?
Pozdrawiam
kitek87
Posty: 4
Rejestracja: 20 cze 2011, 13:41

Re: Upadek po alkoholu we Wrocławiu

Post autor: kitek87 »

Jestem ubezpieczony także otrzymam z tego pieniądze?? Nawierzchnia jak nawierzchnia w parku nie pamietam dokładnie bo jak pisałem byłem pod wpływem alkoholu..
combo
Posty: 135
Rejestracja: 18 cze 2011, 19:09

Re: Upadek po alkoholu we Wrocławiu

Post autor: combo »

kitek87 pisze:Jestem ubezpieczony także otrzymam z tego pieniądze?? Nawierzchnia jak nawierzchnia w parku nie pamietam dokładnie bo jak pisałem byłem pod wpływem alkoholu..
Witam
Może Pan próbować jednakże wiele ubezpieczalni zastrzega sobie prawo do odmowy udzielenia odszkodowania w przypadku bycia pod wpływem alkoholu.
Pozdrawiam
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Upadek po alkoholu we Wrocławiu

Post autor: Roberto »

W przedstawionej sytuacji szanse na uzyskanie są nikłe. Proponuję walczyć przy pomocy wyspecjalizowanych firm, gdyż Pan jako jednostka niewiele może zdziałać w tej sytuacji.
kitek87
Posty: 4
Rejestracja: 20 cze 2011, 13:41

Re: Upadek po alkoholu we Wrocławiu

Post autor: kitek87 »

No ale bez przesady przecież to był nieszczęśliwy wypadek. Nie muszę przecież mówić ubezpieczycielowi, że byłem pijany.
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Upadek po alkoholu we Wrocławiu

Post autor: Roberto »

kitek87 pisze:No ale bez przesady przecież to był nieszczęśliwy wypadek. Nie muszę przecież mówić ubezpieczycielowi, że byłem pijany.
Może Pan tak spróbować. Z tym, że zapewne zostało to odnotowane w dokumentacji medycznej, kiedy był Pan w szpitalu.
combo
Posty: 135
Rejestracja: 18 cze 2011, 19:09

Re: Upadek po alkoholu we Wrocławiu

Post autor: combo »

Roberto pisze:
kitek87 pisze:No ale bez przesady przecież to był nieszczęśliwy wypadek. Nie muszę przecież mówić ubezpieczycielowi, że byłem pijany.
Może Pan tak spróbować. Z tym, że zapewne zostało to odnotowane w dokumentacji medycznej, kiedy był Pan w szpitalu.
No chyba, że nie było od poszkodowanego czuć alkoholu i nie sprawiał wrażenia osoby nietrzeźwej przez co nie robili mu badania alkomatem. Też istnieje taka możliwość. Wtedy szanse na odszkodowanie z ubezpieczenia zdrowotnego są i to bardzo duże.
Pozdrawiam
kitek87
Posty: 4
Rejestracja: 20 cze 2011, 13:41

Re: Upadek po alkoholu we Wrocławiu

Post autor: kitek87 »

Ja dopiero następnego dnia pojechałem do szpitala bo w dniu upadku alkohol spowodował, że nie czułem tego bólu. Dopiero następnego dnia w południe zaczęło mnie bardzo boleć. Pytali jak doszło do zdarzenia ale o alkoholu nic nie mowili i nie badali mnie alkomatem jesli o to chodzi..
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości