Potknięcie na chodniku we Wrocławiu

robert
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2011, 20:41

Potknięcie na chodniku we Wrocławiu

Post autor: robert »

Spacerując ze znajomymi rynkiem potknąłem się i jak się okazało rano doznałem złamania nogi, tak bardzo że na co najmniej miesiąc jestem unieruchomiony. Było to późno a ból poczułem dopiero rano i wtedy to pojechałem do szpitala. Jakie odszkodowania mi przysługują? Jestem studentem.
Marta.kozlowska
Posty: 5
Rejestracja: 04 gru 2011, 11:46

Re: Potknięcie na chodniku we Wrocławiu

Post autor: Marta.kozlowska »

Hmm chyba zły dział bo piszemu tutaj o Katowicach a nie Wrocławiu, chyba że jest Pan z Katowic a wypadek zdarzył się we Wrocławiu. Dziwi mnie że nie poczuł Pan bólu złamanej nogi od razu tylko dopiero rano. Ale cóż i takie rzeczy się zgadzają.
Pierwsze co trzeba zrobić to pójść do szpitala ale tam już napewno Pan był. Następnie po zakończeniu leczenia warto się zgłośić do jakieś firmy odzyskującej odszkodowania np. we Wrocławiu warto skorzystać z firmy Biuro Prawne Global (www.odzyskujemy-odszkodowania.pl) bo tamci prawnicy naprawdę potrafią pomóc ludziom. Oni załatwią za Pana wszelkie formalności.
waheed
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2018, 17:36

Re: Potknięcie na chodniku we Wrocławiu

Post autor: waheed »

Nice Post G
Janka3
Posty: 17
Rejestracja: 06 wrz 2022, 12:03

Re: Potknięcie na chodniku we Wrocławiu

Post autor: Janka3 »

tutaj https://biegly-skarbowy.pl/blog/ znajdziesz wszelkie odpowiedzi w sprawie odszkodowania, polecam!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości