Obecny czas: 18 Sty 2018, 01:25

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Strona 2 z 2 [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: uszkodzone ogrodzenie
PostWysłany: 15 Cze 2011, 10:43 

Wczoraj dostałem telefon z policji, że już jest do odbioru kopia. :shock: Dzisiaj jak tylko oczywiście będę miał głowe do myślenia moze uda mi sie napisac wniosek o odszkodowanie, wtedy sie okaże czy będe musiał z własnej kieszeni pokrywać naprawę ogrodzenia.

Reklama

PostWysłany: 15 Cze 2011, 16:40 

Ale to praktycznie nieistotne czy pokrywasz to z własnej kieszeni czy nie. TU, w którym ubezpieczony był sprawca ma obowiązek Ci zwórcić co do złotówki, jeśli wyciagniesz kasę z własnej kieszeni. Także te pokrycie będzie tylko czasowe.

PostWysłany: 31 Paź 2012, 12:01 

Witam!
Mam podobne pytanie, tylko z punktu sprawcy. Wpadłam samochodem w poślizg i uszkodziłam ogrodzenie czyjejś posesji. Szkoda została zgłoszona u ubezpieczyciela jednak poszkodowany czyli właściciel ogrodzenia twierdzi iż jako sprawca to ja powinnam znaleźść mu ekipę która naprawi szkodę i ewentualnie dopłacić ze swojej kieszeni jeśli kwota ubezpieczenia bedzie za niska. Jak jest naprawdę. czy rzeczywiście to ja muszę szukac firmy która naprawi mu ogrodzenie czy to lezy w jego gestii.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 Strona 2 z 2 [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości