Wypadek samochodowy we Wrocławiu - renta

Maks
Posty: 3
Rejestracja: 06 cze 2011, 15:34

Wypadek samochodowy we Wrocławiu - renta

Post autor: Maks »

Czy mogę ubiegać się o rentę powypadkową za zdarzenie z 2004 r w wyniku którego jako pasażer doznałem stałego urazu psychicznego w wyniku którego nie mogę normalnie funkcjonować. Miałem rentę socjalną ale się już skończyła. Sprawca został skazany i jest mi znany.
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Wypadek samochodowy we Wrocławiu - renta

Post autor: Roberto »

W przypadku znania sprawcy może się Pan ubiegać o rentę powypadkową, która byłaby odciągana od dochodu sprawcy. W tym celu polecam skorzystać z pomocy firm pomagającym w uzyskaniu odszkodowania, gdyż sprawca na pewno będzie przeciągał oraz szukał wyjścia prawnego ze swojej sytuacji.
Maks
Posty: 3
Rejestracja: 06 cze 2011, 15:34

Re: Wypadek samochodowy we Wrocławiu - renta

Post autor: Maks »

No ja się na tym nie znam dlatego prosiłbym Pana o jakieś namiary na sprawdzone firmy, którym mogę zaufać i dzięki którym mam szansę na uzyskanie takiej renty. Pzdr
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Wypadek samochodowy we Wrocławiu - renta

Post autor: Roberto »

Ze swojej strony polecam sprawdzoną firmę GLOBAL. Link do ich strony www: http://odzyskujemy-odszkodowania.pl
Maks
Posty: 3
Rejestracja: 06 cze 2011, 15:34

Re: Wypadek samochodowy we Wrocławiu - renta

Post autor: Maks »

Roberto pisze:Ze swojej strony polecam sprawdzoną firmę GLOBAL. Link do ich strony www: http://odzyskujemy-odszkodowania.pl
I naprawdę lepiej jest korzystać z usług takich firm niż działać na własną rękę?
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Wypadek samochodowy we Wrocławiu - renta

Post autor: Roberto »

Czy lepiej to sprawa do dyskusji. Na pewno jest łatwiej i szybciej bez zbędnych nerwów.
combo
Posty: 135
Rejestracja: 18 cze 2011, 19:09

Re: Wypadek samochodowy we Wrocławiu - renta

Post autor: combo »

Moim zdaniem jest lepiej, gdyż firmy są w tym wyspecjalizowane i mają pojęcie jak działać w sytuacjach podbramkowych. Co więcej odejmując prowizję możemy i tak nie odczuć działania firmy, gdyż przy jej pomocy jesteśmy w stanie zdobyć możliwie najwyższe odszkodowanie.
Pozdrawiam
Ofiara
Posty: 2
Rejestracja: 10 sty 2013, 20:49

Re: Wypadek samochodowy we Wrocławiu - renta

Post autor: Ofiara »

Polecam również firmę Global I pana Łukasza

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości