Opinie o Kancelarii GLOBAL z Wrocławia

Agnieszka93
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2013, 15:29

Opinie o Kancelarii GLOBAL z Wrocławia

Post autor: Agnieszka93 »

Witam wszystkich forumowiczów :) W zeszłym miesiącu miałam wypadek. Na szczęście nic strasznego - trochę siniaków, złamany nos i żebro. Do tej pory mam problemy z kręgosłupem ale to nic - mogło być o wiele gorzej. Usłyszałam wczoraj od znajomego, że mogę się staram o uzyskanie odszkodowania - wypadek nie był z mojej winy. Polecił mi Kancelarię GLOBAL z Wrocławia ale nie mogę znaleźć o nich żadnej opinii poza opinią mojego znajomego. Czy ktoś z Was korzystał z usług Kancelarii GLOBAL? Jeśli tak będę wdzięczna za każde opinie.
Jacek2012
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2013, 16:48

Re: Opinie o Kancelarii GLOBAL z Wrocławia

Post autor: Jacek2012 »

Hej. Ja korzystałem z pomocy Kancelarii Global w 2012 roku. Poszedłem do nich po wypadku jaki mieliśmy na wakacje ze szwagrem. Od razu można było dostrzec pełen profesjonalizm. Umówiliśmy się na konkretną godzinę i pan Łukasz już na nas czekał. Na początku wszystko nam wytłumaczył a później odpowiadał na nasze pytania. Zaoferował nam bardzo niską prowizję i na dał umowę abyśmy mogli się z nią zapoznać na spokojnie w domu. Oczywiście skorzystaliśmy z jego oferty i już za półtora miesiąca mieliśmy pierwszy przelew na koncie. Niestety ubezpieczyciel nie chciał nam wypłacić większego odszkodowania więc za namową pana Łukasza poszliśmy do sądu żądać swoich praw. Dzięki niemu otrzymaliśmy ze szwagrem po 25 tys. na łebka - według mnie to bardzo dużo jak za obrażenia które otrzymaliśmy Naprawdę mogę szczerze polecić tą firmę. Jak trzeba to znajdę numer do pana Łukasza bo na pewno gdzieś go jeszcze mam.
Zosienka
Posty: 3
Rejestracja: 01 lut 2013, 15:32

Re: Opinie o Kancelarii GLOBAL z Wrocławia

Post autor: Zosienka »

Mi również znajomy polecił Kancelarię Global i jestem zadowolona z ich usług. Zanim jednak skorzystałam poszukałam trochę opinii na ich temat. Nie zawiodła się na moim wyborze. Wygrali mi już 2 sprawy gdzie ubezpieczyciel chciał mi wypłacić tylko 1/3 należnego mi odszkodowania. Ich wielkim plusem jest bardzo niska prowizja od wywalczonego odszkodowania. Myślę, że bedziesz zadowolona z tej firmy. Powodzenia
Marcinek
Posty: 2
Rejestracja: 01 lut 2013, 15:38

Re: Opinie o Kancelarii GLOBAL z Wrocławia

Post autor: Marcinek »

Mieszkam pod Wrocławiem i rok temu miałem dość poważny wypadek w drodze do pracy. Miałem czołowe zderzenie z jadącym z naprzeciwka samochodem. Po prostu było ślisko i zarzuciło samochód jadący z naprzeciwka prosto na mój. Spędziłem prawie miesiąc w szpitalu lecząc połamane żebra i nos. Po wyjściu ze szpitala chciałem otrzymać godne odszkodowanie za wycierpiane krzywdy. I otrzymałem niecałe 2 tys. zł. Byłem na nich strasznie zły bo sama rehabilitacja kosztowała mnie prawie 1 tys. Na dodatek odszkodowanie które otrzymałem za samochód nie pozwoliło nawet na jego naprawę. Tego było za dużo. Musiałem coś zrobić. Na szczęście trafiłem na stronę Kancelarii Global. Zadzwoniłem i umówiłem się na spotkanie. Właściciel zrobił na mnie dobre wrażenie i zdecydowałe się skorzystać z ich usług. Dziś po prawie roku od tego wypadku żyję już normalnie - dzięki wywalczonym pieniądzom przez Kancelarię Global mogłem naprawić samochód, zakończyc leczenie, wypocząć na 2 tygodniowych wakacjach za granicą i odłożyć jeszcze kilkanaście tysięcy na czarną godzinę. Teraz wiem że dokonałem słusznego wyboru,
Kasia34
Posty: 3
Rejestracja: 01 lut 2013, 15:33

Re: Opinie o Kancelarii GLOBAL z Wrocławia

Post autor: Kasia34 »

Mieszkam w Wałbrzychu ale pracuję we Wrocławiu. Z racji tego muszę codziennie dojeżdzać ze znajomymi do pracy. W zimie dojazdy są okropne - jest bardzo ślisko i trzeba jechać bardzo powoli. Na początku zeszłej zimy pogoda jak zwykle zaskoczyła drogowców. Było bardzo ślisko a my śpieszyliśmy się aby zdążyć do pracy. Zamiast w pracy wylądowałam w szpitalu. Po kilku miesiącach rekonwalescencji wróciłam prawie do zdrowia sprzed wypadku. Mimo dość ciężkich obrażeń ubezpieczyciel zaproponował mi 2500 zł odszkodowania. Mimo pisania wielu pism nie chciał podwyższyć tej kwoty. Zgłosiłam się o pomoc do Kancelarii Global. Już po miesiącu otrzymałam dodatkowe 15 tyś. złotych. Jednak po naradzie z pracownikiem firmy postanowiłam pójść do sądu. To była bardzo dobra decyzja. Po rozprawie sąd zasądził mi dodatkowo 32 tys. złotych. Mam nadzieję, że moja opinia przyda się wszystkim zainteresowanym.
Daniel85
Posty: 2
Rejestracja: 07 lut 2013, 19:09

Re: Opinie o Kancelarii GLOBAL z Wrocławia

Post autor: Daniel85 »

Ja również mogę polecić tą firmę. Dzięki nim dostałem ponad 20 tys. po małej stłuczce, gdzie sam nie próbowałbym nawet walczyć o cokolwiek. Dziś czuję się już dobrze, choć na pocątku faktycznie miałem problemy z kręgosłupem. Ale dzięki rehabilitantom poleconym przez pracowników tej firmy terz czuję się już dobrze. Podoba mi się, że rehabilitacja była bezkosztowa - biuro opłaciło ją z pieniędzy wypłaconych przez ubezpieczyciela inaczej nie miałbym na nią pieniędzy.
kryl4
Posty: 4
Rejestracja: 22 lut 2014, 16:32

Re: Opinie o Kancelarii GLOBAL z Wrocławia

Post autor: kryl4 »

Podzielam opinie pozostałych forumowiczów. Jest to solidna firma, która zna się na tym co robi. A poza tym podobało mi się to, że ich jedynym wynagrodzeniem jest prowizja a więc wiedziałem, że muszą się postarać jeżeli chcą zarobić. Sama prowizja nie jest wysoka bo 15% plus VAT, więc na tle firm konkurencyjnych wypadają korzystnie. Wiem co mówię bo moja dziewczyna korzystała dawniej z usług innej firmy, chyba z Legnicy, która nie dość że brała więcej to po podpisaniu umowy kontakt praktycznie się urwał.
Escapology
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2015, 11:07

Re: Opinie o Kancelarii GLOBAL z Wrocławia

Post autor: Escapology »

Podzielam opinię co do Global. Moja siostra miała wypadek, podobnie jak Ty, nic bardzo poważnego, ale były kłopoty z odszkodowaniem, ubezpieczyciel zaczął wyciągać jakieś druczki prawne, robić problemy itp. i skorzystała w końcu z profesjonalnej porady. Czasem nie ma co się użerać ;)
Mapeza Piotr
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2017, 12:34

Re: Opinie o Kancelarii GLOBAL z Wrocławia

Post autor: Mapeza Piotr »

Widać że znają się na tym co robią. Moja sprawa akurat dotyczyła umowy kredytu we frankach szwajcarskich. Podczas pierwszego spotkania wyjaśnili mi wszystkie kwestie związane z moją umową oraz metody ich działania. Nie bez znaczenia dla mnie był także system rozliczeń przyjęty przez kancelarię. Po konsultacji z bratem, który prowadzi u nich już podobną sprawę, również ja im przekazałem swoją. Wcześniej jak większość liczyłem na rozwiązania rządowe ale ile można czekać.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości