pobity przez ochroniarza

darknatw
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2013, 15:28

pobity przez ochroniarza

Post autor: darknatw »

Witam, przytrafila mi sie nastepujaca sytuacja, mianowicie, w pewnym momencie w klubie doszlo to przepychanki miedzy uczestnikami , ochrona zareagowala szybko , a ja widzac ze zabieraja mojego kolege zaczalem pytac co sie stalo , po czym sam zostalem wyprowadzony z klubu, pozniej zauwazylem ze Ci sami ochroniarze zaczeli okladac znajomego na ziemi piesciami , nie reagowali na moje prosby aby przestali, wiec wuciagnalem telefon i zaczalem nagrywac film aby miec jakis dowod, nie zauwazylem ze mam wlaczonego flasha , gdy jeden z ochroniarzy zoriientowal sie jest nagrywany podbiegl uderzyl mnie w twarz po czym upadlem, bastepnie zaczal okladac mnie piesciami po glowie, wykopal mi telefon z reki , niestety nagranie nie przetrwalo, a ja sam leze w szpitalu z peknieta blona bebenkowa.. zadzwonilem na policje podczas calego zajscia , gdy przyjechali zlozylismy zeznania obciazajace ochroniarza , ja sam bylem nietrzezwy, lecz dwie osoby z ktorymi przyjechalem mialy 0.00. Monitoring jest na wejsciu klubu gdziee doszlo do zajscia , lecz nie mam pewnosci ze nagrania nie zostaly usuniete przez szefa ktory nie chce zamieszania wokol tej sprawy. Chcialem zapytac czy mam szanse w walce o odszkodowanie bez nagrania z monitoringu?
fares
Posty: 23
Rejestracja: 20 wrz 2013, 20:56

Re: pobity przez ochroniarza

Post autor: fares »

Masz świadków?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości