Kancelaria Global z Wrocławia Opinia

Pawełek
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2013, 16:07

Kancelaria Global z Wrocławia Opinia

Post autor: Pawełek »

Proszę o pomoc osoby które korzystały z usług Kancelarii Global z Wrocławia ponieważ chciałbym powierzyć im sprawę śmierci mojej córki ale nie mam na ich temat jeszcze wyrobionej do końca opinii. Moja 17-letnia córka zmarła w szpitalu po rutynowej operacji wycięcia wyrostka robaczkowego. Po jej wykonaniu stan córeczki gwałtowanie się pogorszył. Kolejna operacja okazała się dla niej śmiertelna :( Według mnie to wina lekarza dlatego potrzebuję profesjonalistów aby to udowodnić. Słyszałem że Kancelaria Global jest specjalistom w takich sprawach - może ktoś coś więcej wie na ten temat?
Gosia19
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2013, 16:50

Re: Kancelaria Global z Wrocławia Opinia

Post autor: Gosia19 »

Bardzo mi przykro z powodu Twojej córeczki :( [*] W moim przypadku błąd lekarski na szczęscie nie zakończył się śmiercią ale jego skutki odczuwam do dzisiaj :( Nie wiedziałam co mam robić po tym jak podczas narkozy zoperowano mi nie to kolano co trzeba. Czułam się taka bezradna :( Pomogła mi wtedy mnoja najlepsza przyjaciółka. Umówiła mnie na spotkanie i zaprowadziła do Kancelarii Global, gdzie przyjął nas bardzo miły pan - Łukasz Tomkowicz. Wyjaśnił mi on jak będzie wyglądało dochodzenie odszkodowania i odpowiedział na wszystkie zadane przeze mnie pytania. Po ponad roku rozpraw sądowych na których reprezentowali mnie pracownicy tej firmy otrzymałam bardzo wysokie odszkodowanie. Natomiast prowizja wzięta przez to firmę to tylko 12 % co okazało się bardzo dla mnie korzystne przy tak wysokim odszkowaniu. Naprawdę mogę ich Tobie polecić.
Kasia34
Posty: 3
Rejestracja: 01 lut 2013, 15:33

Re: Kancelaria Global z Wrocławia Opinia

Post autor: Kasia34 »

[*]
Jeśli chodzi o tego typu sprawy to Kancelaria Global jest najlepszym specjalistą we Wrocławiu. Słyszałałam, że wygrali już nie jedną taką sprawę, choć trzeba pamiętać, że każda sprawa jest inna. Bardzo mi przykro z powodu śmierci tak młodej osoby ;( Uważam, że osoba za nią odpowiedzialna powinna ponieść konsekwencje. Moją sprawę Global wygrało ale była ona trochę mniej skomplikowana niż Twoja. Życzę więc powodzenia i nie próbuj sam oskarżać lekarzy bo oni mają swoich prawników i szybko odwrócą wszystko w drugą stronę.
Gosia
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2013, 19:08

Re: Kancelaria Global z Wrocławia Opinia

Post autor: Gosia »

Faktycznie smutna ta historia :cry:
Moja na szczęście zakończyła się szczęśliwie ale traumę jaką przeżyłam nie da się opisać. Okazało się że pielęgniarki jednego z Wrocławskich szpitali zamieniły mi dziecko po porodzie. Po prostu popełniły błąd i ja przez kilka dni opieokowałam się nie swoim dzieckiem. Czułam, że coś jest nie tak ale mój mąż upierał się, że to stres poporodowy. Dopiero ostatniego dnia mojego pobytu w szpitalu okazało się, że popełniły błąd. Oczywiście szpital nie chciał się do niczego przyznać i wypłacić należnego nam odszkodowania. Dzięki pomocy firmy Global po wielu miesiącach walki udało nam się sądownie uzyskać odszkodowanie wwysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Nie zwróci mi to nerwów które straciłam przez tą całą sytuację ale pozwoli mojemu synkowi na lepszy start gdy będzie troszkę starszy.
fares
Posty: 23
Rejestracja: 20 wrz 2013, 20:56

Re: Kancelaria Global z Wrocławia Opinia

Post autor: fares »

To i tak dobrze, że przynajmiej sprawa się wyjaśniła. W naszym czarodziejskim kraju wszystko jest możliwe.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odszkodowania za błędy medyczne - lekarskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości