Wypadek w Poznaniu, pasażer

Pinokio
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2011, 15:43

Wypadek w Poznaniu, pasażer

Post autor: Pinokio »

Siema!
Jestem pasażerem w wypadku, który spowodował kolega nie z jego winy. Ktoś wymusił pierwszeństwo będąc pod wpływem alkoholu. Mam złamane dwie nogi, dość poważnie + złamany bark i nos z przemieszczeniem. Jakie mam prawa do odszkodowania?
sandraw
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2011, 12:35

Re: Wypadek w Poznaniu, pasażer

Post autor: sandraw »

Ciężko jest w przypadku poważnych obrażeń ciała oszacować konkretne odszkodowanie, składa się na to wiele czynników. Przy podobnych obrażeniach kończyn dolnych i obrażeniach kończyn górnych oraz twarzy gdzie leczenie trwa bardzo długo, można sie starać nawet o 500 000. Należy się to Panu z ubezpieczenia OC sprawcy. Jeżeli będzie miał Pan dodatkowe pytania może Pan napisać do mnie na nr gg: 6075222
Karolina 78
Posty: 4
Rejestracja: 04 gru 2011, 11:45

Re: Wypadek w Poznaniu, pasażer

Post autor: Karolina 78 »

Zgadzam się z przedmówcą. Wysokość odszkodowania może mieć bardzo dużą rozpiętość. A wypadke zdażył się w Poznaniu czy okolicach Poznania?
Overeating
Posty: 2
Rejestracja: 07 sty 2015, 08:28

Re: Wypadek w Poznaniu, pasażer

Post autor: Overeating »

I am a passenger in an accident that caused a colleague not his fault. Someone forced a priority while under the influence of alcohol. I have broken two legs, quite seriously + broken shoulder and nose with displacement. What are my rights to compensation?
watson
Ewka33
Posty: 11
Rejestracja: 04 gru 2014, 10:56
Kontakt:

Re: Wypadek w Poznaniu, pasażer

Post autor: Ewka33 »

Będąc pasażerem jak najbardziej masz prawo ubiegać się o odszkodowanie. Tym bardziej przy tak poważnych obrażeniach!
http://advoco.pl
smelly03
Posty: 3
Rejestracja: 06 lip 2015, 12:34

Re: Wypadek w Poznaniu, pasażer

Post autor: smelly03 »

Bez dwuch zdań.Nie ma opcji żeby sie nie starać Płacisz za przewóz to wymagasz prawda.Ja tez mam w samochodzie NW.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości