niski procent z zus

KAMIL14830
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2012, 07:48

niski procent z zus

Post autor: KAMIL14830 »

Witam a zarazem prosze o pomoc !!!!!!!!!
Dzisiaj wrucilem z komisji zus-ej gdzie lekarz orzecznik przyznal mi 8 % trwalego uszczerbku .
Po krutce opowiem o moim schorzeniu
w grudniu2010 mialem wypadek w pracy i skrecilem staw kolanowy usztywniony na 6 tygodni po zdjeciu gipsu kolano nadal spuchniete zrobilem rezonans i okazalo sie ze jest uszkodzona lakotka i wiazadlo przednie w marcu mialem artroskopie usunieto lakotke i naprawiono wiazadlo . Na zwolnieniu bylem 182 dni i dostalem po swiadczenie rehabilitacyjne ogolnie 11 m-cy swiadczenia . Zus wyslal mnie dwa razy do sanatorium . Obecny moj stan zdrowia jest taki ze to zgiecie 120* a wyprost -10* wyszczuplenie uda -2 cm. Szpotawosc rzepki trudnosc chodzenia po schodach ogolnie bole w okolicy w okolicy rzepki [ kolana ]
prosze o porade czy warto sie odwolywac od komisji ?
PROSZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marcing2012
Posty: 2
Rejestracja: 29 cze 2012, 22:42

Re: niski procent z zus

Post autor: marcing2012 »

Witam. Pewnie że warto się odwoływać, zmniejszyc Ci już nie mogą, jedynie w drugą stronę. Ja miałem kiedyś złamany 4 i 5 palec prawej ręki i początkowo dostałem 2% a po odwołaniu się uznali 4%. Także walcz kolego, bo to ći się należy.
dartanians
Posty: 2
Rejestracja: 28 sie 2012, 19:29

Re: niski procent z zus

Post autor: dartanians »

Warto zrobić odwołanie, a jeszcze lepiej zlecić to profesjonalnej kancelarii prawnej specjalizującej się w odszkodowaniach, która wywalczy możliwie najwyższe odszkodowanie. Działając na własna rękę uzyska Pan część z tego, co się Panu należy. Proszę do mnie pisać, to nic nie kosztuje.
Pozdrawiam
dartanians@wp.pl
viman
Posty: 3
Rejestracja: 22 wrz 2012, 15:08

Re: niski procent z zus

Post autor: viman »

Zawsze warto się odwołać, bo istnieje możliwość ugrania większego odszkodowania.
eman
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2015, 09:34

Re: niski procent z zus

Post autor: eman »

To zespół, który zostaje powołany, aby ustalić okoliczności wypadku. Na końcu postępowania wypadkowego powinien być sporządzony protokół. Przed podpisaniem musisz dokładnie zapoznac się z jego trescią. Na zwołanie tego zespołu racownik BHP ma 14 dni.
lizamare
Posty: 2
Rejestracja: 18 kwie 2015, 07:14

Re: niski procent z zus

Post autor: lizamare »

On releasing the A code indicating the continuation of the same illness. If there are reasonable doubts / code such as the lack of A /, you can request a certificate from a doctor.
imran
lizamare
Posty: 2
Rejestracja: 18 kwie 2015, 07:14

Re: niski procent z zus

Post autor: lizamare »

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości