problem z kredytem we frankach

Ewelina
Posty: 4
Rejestracja: 23 mar 2017, 12:47

problem z kredytem we frankach

Post autor: Ewelina »

4 lata temu zdecydowałam się na kredyt we frankach w Santander Consumer Bank. Nie była to duża suma, ale przeliczając kwotę kredytu od momentu wzrostu waluty przepłaciłam już ponad kilka tysięcy. Dużo znajomych polecało mi abym dołączyła do pozwu grupowego przeciwko banku. Pomóżcie mi jak zmusić bank do zwrotu pieniędzy?
merve^5
Posty: 2
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:30

Re: problem z kredytem we frankach

Post autor: merve^5 »

Pozew zbiorowy to idiotyzm :) Prawda jest taka, że żaden bank nie zwróci żadnych pieniędzy po pozwie zbiorowym, ponieważ w pozwie zbiorowym nie ma żądania zwrotu pieniędzy. Jak zostanie zakończony pozew, to i tak potem będzie trzeba iść do prawnika aby założyć normalną sprawę sądową. Niestety Samodzielnie. Jeśli ktoś chce cokolwiek odzyskać od banku, to musi od razu złożyć swój prywatny pozew, a nie dawać zarobić jakimś prawnikom za pozew zbiorowy, który niestety nic nie daje :)
jaro9
Posty: 4
Rejestracja: 23 mar 2017, 12:55

Re: problem z kredytem we frankach

Post autor: jaro9 »

marve co w takim razie proponujesz, jak rozumiem miałeś już taką sytuacje?
merve^5
Posty: 2
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:30

Re: problem z kredytem we frankach

Post autor: merve^5 »

Pozew zbiorowy przy tych sprawach nie przejdzie, bo konieczna jest jednolita podstawa faktyczna i prawna. Pozwy zbiorowe w tego typu sprawach już padają i będą padały jeden za drugim. Tego typu sprawy są jak najbardziej do wygrania. Wystarczy dobry uczciwy adwokat lub prawnik specjalizujący się w tego typu sprawach i pozew indywidualny i są duże szanse na wygraną. :D
jaro9
Posty: 4
Rejestracja: 23 mar 2017, 12:55

Re: problem z kredytem we frankach

Post autor: jaro9 »

Czyli jednak, szczerze mówiąc dla mnie to czarna magia. Z tego co mi wiadomo z Getin był taki pozew ale oczywiście odrzucony przez sąd w Wawie ze względu na niby brak wystarczających dowodów; ogólnie długi temat nie na forum.
Ewelina
Posty: 4
Rejestracja: 23 mar 2017, 12:47

Re: problem z kredytem we frankach

Post autor: Ewelina »

czyli co ? najlepiej iść do prawnika lub adwokata? :) Są jeszcze jakieś nadzieję ?
Marlena
Posty: 2
Rejestracja: 25 mar 2017, 18:13

Re: problem z kredytem we frankach

Post autor: Marlena »

Ewelina a skąd jesteś? :) Znam kilka dobre i cenione kancelarie na terenie Polski. Myślę że mogłabym Ci pomóc :)
Ewelina
Posty: 4
Rejestracja: 23 mar 2017, 12:47

Re: problem z kredytem we frankach

Post autor: Ewelina »

Jestem z Oleśnicy, koło Wrocławia. Marlena czekam na wiadomość zwrotną od Ciebie odnośnie pomocy.
Marlena
Posty: 2
Rejestracja: 25 mar 2017, 18:13

Re: problem z kredytem we frankach

Post autor: Marlena »

Bardzo dobrze trafiłaś. Najlepszym rozwiązaniem będzie złożenie pozwu na bank. Nie może być to pozew grupowy, bo prawdę napisał merve^5. Najlepiej będzie wstąpienie na drogę prawną o wypłacenia odszkodowania od banku po przez kontakt z kancelarią. Proponuje Ci skontaktować się z najlepszą kancelarią we Wrocławiu GLOBAL. Współpracowałam z tą kancelarią w bardzo podobnej sytuacji do twojej. Rzetelnie podchodzą do każdego klienta i wyciągają zawsze pomocną dłoń.
PionoP
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2017, 09:12

Re: problem z kredytem we frankach

Post autor: PionoP »

Musze Ci powiedzieć, że Marlena ma racje. Kancelaria GLOBAL specjalizuje się w uzyskaniu odszkodowania z kredytów walutowych. Dodatkowo Kancelaria podejmuje działania w naszym imieniu wobec banków w celu unieważnienia umowy kredytu walutowego. Warto się z nimi skontaktować a pierwsza konsultacja jest zawsze bezpłatna :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt we frankach szwajcarskich - pozew przeciwko Santander”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości