Potrzebuje pomocy z kredytem we frankach !!!

Rother^6
Posty: 4
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:31

Re: Potrzebuje pomocy z kredytem we frankach !!!

Post autor: Rother^6 »

Warto wspomnieć, że bank indywidualnie rozpatruje wniosek każdego Klienta o przewalutowanie kredytu. Złożenie wniosku o przewalutowanie naszego kredytu spowoduje, że bank będzie analizował naszą bieżącą sytuację, w tym finansową. Zmiana waluty może spowodować negocjację dodatkowo innych warunków umowy kredytowej, np. marży kredytu, dodatkowego ubezpieczenia kredytu czy dodatkowego zabezpieczenia.
Romek8
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2017, 10:55

Re: Potrzebuje pomocy z kredytem we frankach !!!

Post autor: Romek8 »

Nie warto przewalutowywać kredytów w chwili wahań kursów. Najlepszym rozwiązaniem jest cierpliwie poczekać na rozwój sytuacji. Lepiej na pewno jest zmienić umowę i płacić raty kredytu w walucie niż w złotówkach. :)
Patka
Posty: 4
Rejestracja: 27 mar 2017, 11:05

Re: Potrzebuje pomocy z kredytem we frankach !!!

Post autor: Patka »

A nie lepiej spróbować unieważnić umowę kredytową? Mam wysoki kredyt we frankach i jak zaczęłam się interesować tematem to znalazłam szereg artykułów w których prawnicy piszą, że taka możliwość istnieje. Czy ktoś na forum wygrał albo prowadzi już taką sprawę?
Rother^6
Posty: 4
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:31

Re: Potrzebuje pomocy z kredytem we frankach !!!

Post autor: Rother^6 »

Właśnie prowadzę taką sprawę. Postępowanie dość długo trwa. Mi prowadzi moją sprawę adwokat z Wrocławia ale zadzwoniłem też do innych aby mieć orientację. Adwokata nie będę zmieniał bo z obecnego jestem zadowolony. Słyszałem w każdym razie, że takie sprawy da się wygrać, więc próbuję. :)
Frank64
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2017, 12:58

Re: Potrzebuje pomocy z kredytem we frankach !!!

Post autor: Frank64 »

Rother^6 a jaki adwokat prowadzi twoją sprawę? Jakbyś mógł udzielić mi tej odpowiedzi byłbym wdzięczny. :)
Rother^6
Posty: 4
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:31

Re: Potrzebuje pomocy z kredytem we frankach !!!

Post autor: Rother^6 »

Niestety nie powiem Ci dokładnie jak się nazywa bo jestem w trasie, więc nie mam jak sprawdzić. Ale to jest kancelaria Global z Wrocławia. To napewno znam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt we frankach szwajcarskich - Wrocław”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości