Kredyt we frankach

fox9108
Posty: 3
Rejestracja: 23 mar 2017, 12:41

Kredyt we frankach

Post autor: fox9108 »

Witam, mam problem z kredytem we frankach. Posiadam kredyt na mieszkanie. Mianowicie chciałem zapytać czy jest może sposób na zmuszenie banku do zwrotu i gdzie szukać jakiejś pomocy w tym temacie bo raczej jestem lajkiem w tych sprawach?
boise14
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:06

Re: Kredyt we frankach

Post autor: boise14 »

Cześć, mogę doradzić Ci, że najlepszym sposobem byłoby zaciągnięcie dodatkowej informacji od prawnika bądź od osoby, która miała już podobny przypadek.
defit
Posty: 5
Rejestracja: 25 mar 2017, 00:55

Re: Kredyt we frankach

Post autor: defit »

Popieram "boise14" :) Radzę złożyć pozew na bank, w którym posiadasz kredyt we frankach. Napisz skąd jesteś, to może będę mógł Ci bardziej pomóc, wtedy dam Ci pewne informację gdzie się zwrócić z tą sprawą. :)
fox9108
Posty: 3
Rejestracja: 23 mar 2017, 12:41

Re: Kredyt we frankach

Post autor: fox9108 »

Jestem z Wrocławia, a kredyt we frankach posiadam w mBanku.
niewidoczny
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2017, 00:41

Re: Kredyt we frankach

Post autor: niewidoczny »

Najlepiej byłoby w ogóle nie brać kredytu w walutach ale jeśli się ma, to teraz trudno jest doradzić czy masz spłacić czy może też wziąć kolejny kredyt. Jeśli nie zaboli Cie to po kieszeni, to najlepiej spłać i miej to z głowy ale powiem Ci tak, że gdybym był na twoim miejscu to nie spłacał bym tego kredytu, no chyba że waluta dalej by rosła. Poczekaj jeszcze kilka miesięcy i zobaczysz co będzie.
defit
Posty: 5
Rejestracja: 25 mar 2017, 00:55

Re: Kredyt we frankach

Post autor: defit »

Więc tak, Jeśli chodzi o złożenie pozwu przeciwko mBank to nie może być pozew grupowy. Każdy przypadek powinien być rozpatrywany indywidualnie, by wykazać zaistnienie groźny rażącej straty po stronie kredytobiorcy.
Służy temu ocena kwoty zaciągniętego kredytu, wartości nieruchomości, wysokości raty, dochodu oraz wiele innych czynników wpływających na jego sytuację majątkową. Zmagania 1 na 1 (Prawnik-Sąd/Bank), choć trudne okazują się jednak pożądanym kierunkiem, a fachowe wsparcie prawne - jakie oferuje chociażby doświadczona w zakresie powództw przeciwko bankom kancelaria GLOBAL. :)
defit
Posty: 5
Rejestracja: 25 mar 2017, 00:55

Re: Kredyt we frankach

Post autor: defit »

Zapomniałam dodać, że ta kancelaria pomaga ludziom w odzyskaniu nadpłaconej kwoty od momentu wzrostu waluty. Opinie mają naprawdę świetne w oczach innych swoich klientów. :)
Natalia
Posty: 3
Rejestracja: 26 mar 2017, 19:30

Re: Kredyt we frankach

Post autor: Natalia »

Nie ogarniam całej tej afery z kredytem we frankach... Jak ktoś zdecydował się na kredyt we frankach to chyba wiedział na co się decyduje. Wiadomo przecież, że na rynku walutowym różnie się dzieje i nie ma się co oszukiwać, że waluty nigdy nie podrożeją lub nie stanieją.
fox9108
Posty: 3
Rejestracja: 23 mar 2017, 12:41

Re: Kredyt we frankach

Post autor: fox9108 »

Ja właśnie nie nadążam za tym wszystkim :( dlatego zwróciłem się o pomoc tutaj. Myślę, że osoby doświadczone udzielą mi podpowiedzi.

Rozpatrywany indywidualnie, czyli kancelaria będzie dokonywała za mnie pozew przeciwko mBankowi? Czyżby jest jednak nadzieja? :)
defit
Posty: 5
Rejestracja: 25 mar 2017, 00:55

Re: Kredyt we frankach

Post autor: defit »

Indywidualnie to znaczy, że idziesz do kancelarii i przedstawiasz im swój problem. Później oni zaczynają działać w twoim imieniu i reprezentują Cię np. w sądzie. Prawnik przedstawia Ci pewne rozwiązania i wskazówki postępowania sprawy. Tak to w skrócie wygląda. Warto skontaktować się z kancelarią, wtedy będziesz wiedział na czym stoisz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt we frankach szwajcarskich - pozew przeciwko mBank”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości