Jak poradzić sobie z kredytem we frankach?

_darek_
Posty: 4
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:17

Jak poradzić sobie z kredytem we frankach?

Post autor: _darek_ »

Witam, od kilku lat jestem uwiązany kredytem we frankach, liczyliśmy się z podwyższeniem kursu waluty ale nie do tego stopnia. Nie ukrywam, że jest to problematyczne. Jakieś pomysły jak do tego podejść i jak sobie poradzić z tym dotkliwym coraz bardziej problemem? Czy może jest jakaś pomoc dla frankowiczów od państwa czy nie ma na co liczyć?

Pozdrawiam DK
Kaja
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2017, 14:59

Re: Jak poradzić sobie z kredytem we frankach?

Post autor: Kaja »

Wszyscy mamy ten sam problem. Ale na pewno nikt nie dostanie żadnej pomocy od państwa. :( Zawsze jest jakieś wyjście... Najlepiej zgłosić się do prawnika.
_darek_
Posty: 4
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:17

Re: Jak poradzić sobie z kredytem we frankach?

Post autor: _darek_ »

Podejrzewam, że jest kilka możliwości. Jeszcze na pewno będę się starał zorientować w tej kwestii. Czyli jak rozumiem lepiej zasięgnąć pomocy prawnej od razu i nie szukać innych rozwiązań?
Paulina
Posty: 3
Rejestracja: 25 mar 2017, 14:35

Re: Jak poradzić sobie z kredytem we frankach?

Post autor: Paulina »

cześć, miałam podobną sytuację z mężem. Zarezykowalismy z wzięciem kredytu, ale byliśmy poinformowani o możliwości wzrostu waluty. Niestety nie spodziewaliśmy się że wzrost zostnie aż tak szybko odnotowany. Poszliśmy o pomoc do kancelarii, gdzie prawnicy udzielił nam fachowej pomocy. :) udało nam się odzyskać cześć nadplaconych pieniedzy. :) Napisz Darek skąd jesteś. może będę mogła Ci pomóc :)
_darek_
Posty: 4
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:17

Re: Jak poradzić sobie z kredytem we frankach?

Post autor: _darek_ »

Mieszkam pod Wrocławiem. Więc najlepiej byłoby szukanie pomocy w okolicach Wałbrzycha bądź Wrocławia. Osobiście wolałbym kierować tą sprawę na Wałbrzych ze względu na bliższą odległość. :)
Paulina
Posty: 3
Rejestracja: 25 mar 2017, 14:35

Re: Jak poradzić sobie z kredytem we frankach?

Post autor: Paulina »

no niestety ja pochodzę ze Szczecina. Ale mam siostrę spod Wrocławia, która miała okazję korzystać z usług jakieś kancelarii, to skonsultuje z nią ten temat i spróbuje się odezwać do Ciebie jutro najpóźniej 2 dni :)
Robert02
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2017, 19:50

Re: Jak poradzić sobie z kredytem we frankach?

Post autor: Robert02 »

Wszyscy wiedzą, że banki nie grają fair. Umowy są pokomplikowane a obecna władza nie zamierza z nimi robić porządku. Jeśli ktoś nie miał zdolności kredytowej, to nie powinien dostać kredytu w żadnej walucie na za wysoką kwotę. Uważam, że to bardzo dobrze, że frankowcy wyszli na ulice. :) Nie trzeba dotacji z państwa a jedynie wymuszenia właściwego traktowania klienta, a jak się danemu bankowi nie podoba to odebrać mu licencję. pozdrawiam :)
Paulina
Posty: 3
Rejestracja: 25 mar 2017, 14:35

Re: Jak poradzić sobie z kredytem we frankach?

Post autor: Paulina »

Witajcie. Skonsultowałam tą sprawę z kilkoma osobami. Możesz się udać do kancelarii na ul. Robotniczej 72F/212 we Wrocławiu. Kancelaria ta jest bardzo ceniona ze strony klientów. Moja siostra bardzo chwali ich fachową pomoc i profesjonalne podejście do każdej strony. Zapytaj prawnika co może Ci poradzić, przedstaw mu umowę i dotychczasowe dowody rozliczeń, czy umowa przewidywała warunki zerwania i na jakich zasadach.
Romek8
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2017, 10:55

Re: Jak poradzić sobie z kredytem we frankach?

Post autor: Romek8 »

Jeśli chodzi o kancelarię na ulicy Robotniczej, to jak najbardziej polecam z nimi współpracę :) Są bezkonkurencyjni. Prowadzili moją sprawę związku z szkodą rzeczową. Przy wystąpieniu na drogę sądową są zawsze pomocni i co przede wszystkim są profesjonalni.
Kubuś013
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2017, 12:17

Re: Jak poradzić sobie z kredytem we frankach?

Post autor: Kubuś013 »

Na ulicy Robotniczej to znajduje się kancelaria Global. Polecam tą kancelarię z czystym sumieniem. Mają profesjonalną obsługę oraz doświadczenie w sprawach, w których pomagają :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt we frankach szwajcarskich - pozew przeciwko GEMoney”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości