Mam kredyt we frankach, pomocy :(

Tomii002
Posty: 2
Rejestracja: 28 mar 2017, 22:00

Mam kredyt we frankach, pomocy :(

Post autor: Tomii002 »

Witam,
Nigdzie nie mogę znaleźć komentarzy pod licznymi artykułami w całym internecie na temat pomocy związku z krachem franka. Mam taki kredyt i ja w Santander Bank. Chciałbym się po prostu was doradzić jak mam uzyskać pomocy aby ubiegać się np o unieważnienie umowy lub zwrotu nadpłaconej części pieniędzy związku z podniesieniem waluty?
Elżbieta
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2017, 22:44

Re: Mam kredyt we frankach, pomocy :(

Post autor: Elżbieta »

Tak to jest jak bierze się kredyt w obcej walucie, raz rata jest mniejsza raz większa. To jest normalne na tym kraju. Nie rozumiem narzekania wszystkich osób... Jeśli zdecydowaliście się na kredyt nie w swojej walucie a we frankach szwajcarskich to podjęliście ryzyko, teraz trzeba ponieść konsekwencje i następnym razem zastanowić się kilka razy przed podjęciem decyzji.
Gama Bunta
Posty: 3
Rejestracja: 28 mar 2017, 14:15

Re: Mam kredyt we frankach, pomocy :(

Post autor: Gama Bunta »

Tomii002 byłeś już gdzieś z tą sprawą, np. w banku czy u prawnika? Jeśli nie to warto zacząć robić coś w tym kierunku.
Tomii002
Posty: 2
Rejestracja: 28 mar 2017, 22:00

Re: Mam kredyt we frankach, pomocy :(

Post autor: Tomii002 »

cześć, dziękuje za odpowiedz. Jeszcze nigdzie nie byłem z tą sprawą, dlatego napisałem tutaj aby dowiedzieć się coś więcej. Dodatkowo nie mam nawet ostatnio czasu, pracuje codziennie po 10 godzin od 8:00 do 18:00 więc całe dni mam zajęte. Czy znasz może jakieś kancelarie w Warszawie bądź w okolicach?
Kocica65
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2017, 16:38

Re: Mam kredyt we frankach, pomocy :(

Post autor: Kocica65 »

To zależy czy szukasz adwokata, który ma renomę i długo działa w branży, czy kogokolwiek, kto ma najtaniej. :)
Osawa
Posty: 2
Rejestracja: 28 mar 2017, 14:21

Re: Mam kredyt we frankach, pomocy :(

Post autor: Osawa »

Przecież każdy szuka jak najlepszej kancelarii. Jak wybierzemy kancelarię do poradzenia procesu to jest już połowa drogi do sukcesu. Stanowisko każdego prawnika jest dążenie do rozstrzygnięcia spawy. :)
Gama Bunta
Posty: 3
Rejestracja: 28 mar 2017, 14:15

Re: Mam kredyt we frankach, pomocy :(

Post autor: Gama Bunta »

Nie znam niestety Kancelarii do polecenia w Warszawie, ale myślę, że miejsce położenia Kancelarii ma drugorzędne znaczenie, a pierwszorzędne ma jakość argumentacji i doświadczenie w tych sprawach.
Domicela
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2017, 00:14

Re: Mam kredyt we frankach, pomocy :(

Post autor: Domicela »

Ja ze swojej strony mogę polecić prawników z kancelarii Global. Mam również kredyt we frankach szwajcarskich, gdzie przy pierwszej wizycie z przedstawicielem wyjaśniona mi została kwestia metod ich działania oraz zostały mi udzielone odpowiedzi na wszystkie pytania.
BasiaRT
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2017, 11:30

Re: Mam kredyt we frankach, pomocy :(

Post autor: BasiaRT »

Wybranie radcy prawnego to jest połowa sukcesu. Trzeba poszukać wśród znajomych lub rodziny dobrego adwokata :) Najlepiej, żeby byłby to adwokat, który miał do czynienia z podobnymi sprawami i wiedziałby jak do tego podejść.
AdamZzz
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2017, 16:31

Re: Mam kredyt we frankach, pomocy :(

Post autor: AdamZzz »

Osoby takie jak adwokaci czy prawnicy mogą bardzo nam pomóc. Pisanie do banków nic niestety nie pomaga, oni nas tylko zrywają jakąkolwiek odpowiedzią. A taka kancelaria odrazu idzie do sądu przeciwko bankowi. Takie rozwiązanie jest dobrym wyjściem z jakichkolwiek sytuacji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt we frankach szwajcarskich - pozew przeciwko Santander”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości