Dochodzenie swoich praw

Amanda
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2017, 18:45

Re: Dochodzenie swoich praw

Post autor: Amanda »

jeśli chcesz iść do sądu to tylko z kancelaria GLOBAL. wszystkie moje sprawy prowadzone są przez prawników z tej kancelarii i bardzo się cieszę, że współpracuje z nimi. :)
durum04
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwie 2017, 13:58

Re: Dochodzenie swoich praw

Post autor: durum04 »

zgadzam się z Tobą, kancelaria GLOBAL już prowadziła sprawy z kredytami we frankach. Z tego co slyszalam to sprawy te zakończyły się powodzeniem. więc może warto skorzystać z ich pomocy.
michaś
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwie 2017, 17:30

Re: Dochodzenie swoich praw

Post autor: michaś »

Pozew przeciwko banku jest najlepszym wyjsciem. Nas szarych obywateli mają gdzieś. a jak prawnik dobierze sie do banku to wtedy są jakieś rezultaty. Wystarczy wybrać najlepszą kancelarie prawną i działać.
Witold
Posty: 3
Rejestracja: 28 mar 2017, 14:16

Re: Dochodzenie swoich praw

Post autor: Witold »

Ula w twojej sytuacji nie czekałbym aż tak długo. Waluta może z dnia na dzień wzrosnąć. Jak szukasz prawnika to polecam Ci osobiście kancelarię Global. Nie wiem skąd jesteś ale oni działają na terenie całego kraju. Spróbuj się skontaktować z nimi i przedstawić im swój plan działania. Na pewno będą mogli Ci pomóc :)
Czarny7
Posty: 4
Rejestracja: 06 kwie 2017, 11:21

Re: Dochodzenie swoich praw

Post autor: Czarny7 »

Co prawda idziecie w dobrą stronę co do pozwu przeciwko banku. Jestem bardzo ciekawy jak to się skończy dla nas wszystkich. Ja już wystosowałem pozew właśnie i czekam na rozwinięcie sprawy. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt we frankach szwajcarskich - pozew przeciwko Santander”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości