Kredyt w firmie

Pointer
Posty: 3
Rejestracja: 01 maja 2017, 19:42

Re: Kredyt w firmie

Post autor: Pointer »

też jestem za tym, żeby iść do adwokata lub radcy prawnego. Negocjacje z bankami nic nie dają, wiem to po swoich doświadczeniach. Warto przejść się i podpytać się co należałoby zrobić.
HaKorea
Posty: 3
Rejestracja: 03 maja 2017, 16:44

Re: Kredyt w firmie

Post autor: HaKorea »

jak będziecie chcieli iść do adwokata lub radcy prawnego to polecam kancelarię Global we Wrocławiu. Mają bardzo wyszkolonych prawników i konkretną obsługę. Miałem u nich sprawę rozwodową i wszystko poszło tak jak to sobie zaplanowałem. Nie było żadnych problemów. Polecam !!!
Harry
Posty: 2
Rejestracja: 04 maja 2017, 21:48

Re: Kredyt w firmie

Post autor: Harry »

Dzięki za polecenie kancelarii Global. Skontaktowałem się z nimi i jestem umówiony na spotkanie. Mam nadzieje, że wszystko się ułoży. Trzymajcie za mnie kciuki :)
Olaf
Posty: 5
Rejestracja: 04 maja 2017, 22:59

Re: Kredyt w firmie

Post autor: Olaf »

Ja też mam kredyt w CHF, zdecydowałem się na niego przez moją siostrę. Zgodziłem się, przez co miałem same problemy. Dzięki pomocy kancelarii Global z Wrocławia udało się odzyskać odszkodowanie. Prawnicy bardzo szybko podeszli do sprawy i udzielili nam indywidualnej pomocy. Mieszkamy za granicą, więc kobtakt był utrudniony ale i tak wszystko było ok. :) Mogę śmiało polecić Ci skorzystanie z tej kancelarii.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt we frankach szwajcarskich - pozew przeciwko GEMoney”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość