Obecny czas: 22 Wrz 2017, 15:24

Strona 1 z 1 [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: CHF kredyt
PostWysłany: 29 Kwi 2017, 15:13 

Witam wszystkich aktywnych. Ja też jestem Frankowiczem i mam ogromny problem, ale to zupełnie inny problem niż opisane na tym forum. Mój kredyt można nazwać walutowym, czyli ustaliłam z Bankiem ile potrzebuję PLN i tyle PLN Bank oddał mi do dyspozycji w ramach tego kredytu, a do umowy wpisał kwotę w CHF wynikającą z kursu i tyle widziałam złotówki. Cały czas moje raty są wyrażone w CHF i spłacam w CHF. Zaciągnęłam kredyt kiedy miałam bardzo dobre zarobki, praca się skończyła po 7miu latach, CHF wzrósł dwukrotnie i nie jestem w stanie obsługiwać kredytu. Znacie rozwiązanie na taki problem?

Reklama

Temat postu: Re: CHF kredyt
PostWysłany: 30 Kwi 2017, 20:38 

Również zaciągnąłem kredyt w 2006 r w CHF i do tego moja rata teraz wynosi około 350 zł więcej. Chciałem dochodzić swoich roszczeń ale z bankiem nie ma na co liczyć a wolałbym tą kwotę wydać na inne swoje wydatki. Myślę czy nie iść do sądu, może coś polecicie? Bo sam nie wiem co mam już robić...

PostWysłany: 30 Kwi 2017, 21:45 

Spory z bankiem pisząc do nich "reklamacje" nic nie dają. Najlepszym rozwiązaniem będzie jeśli pójdziecie do kancelarii prawnej i prawnicy założą sprawę w sądzie przeciwko bankowi. To jest tylko jedynym rozwiązaniem.

PostWysłany: 01 Maj 2017, 19:28 

Sugerowałbym skierować tą sprawę z frankami do adwokata lub radców prawnych. Wybór takiego rozwiązania aby iść z tym do sądu mógłby się rozwiązać i więcej osób poszłoby za Tobą. Radziłbym Ci znaleźć dobrą kancelarię i umówić się na spotkanie.

PostWysłany: 01 Maj 2017, 21:25 

Dużo jest kancelarii, które znają się jak poprowadzić taką sprawę. I tak naprawdę nie ma nad czym się długo zastanawiać bo nigdy nic nie wiadomo. Taka wizyta z radcą prawnym lub adwokatem może dużo wyjaśnić i podjąć pewne działania.

PostWysłany: 03 Maj 2017, 17:26 

Zgadzam się poprzednikami. Najlepiej byłoby iść do kancelarii. Jakbyś szukał czegoś konkretnego to proponuje iść do kancelarii Global. Wiem, że oni z swoich doświadczeń mają bardzo dużo podobnych spraw ale nie wiem jaki jest finał zakończenia bo sprawy te są w trakcie.

PostWysłany: 03 Maj 2017, 19:31 

Zawsze jest jakieś rozwiązanie. :) Polecam Ci kancelarię Global. Dzięki ich pomocy możesz odzyskać znaczną część pieniędzy i wyjść na przeciw bankowi w sądzie. Na pewno nie pożałujesz takiej decyzji :)

PostWysłany: 04 Maj 2017, 12:53 

Słyszałam nie dawno pewną informację o Globalu. Znajoma właśnie prowadzi u nich sprawę w sądzie z kredytem we frankach. Jest bardzo zadowolona z postępu sprawy i śmiało mogę polecić ich usługi. Sprawa nie została zakończona ale mam nadzieje, że wszystko pójdzie dobrze.

PostWysłany: 04 Maj 2017, 22:18 

Rozwiązanie jest tylko jedno. Trzeba iść najpierw do kancelarii i pozwać bank do sądu. Dopiero można się martwić czy to ma sens czy nie. Takie rozprawy są bardzo długotrwałe. Ale myślę, że warto dla zasady dochodzić swoich praw.

PostWysłany: 04 Maj 2017, 23:18 

Niedawno musiałem skorzystać z pomocy radcy prawnego w sądzie rodzinnym. Proces nie toczył się ze względu na kredyt ale sprawa też była dość ciężka. Nie mogłam postąpić tak naprawdę inaczej. Jestem zadowolony, że skorzystałem z pomocy kancelarii prawnej. Myślę, że w twoim przypadku też byłaby to poprawna decyzja.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 Strona 1 z 1 [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość