utrata jądra • Odszkodowania za szkody osobowe • Odszkodowania

Obecny czas: 17 Sie 2018, 02:21

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Strona 1 z 1 [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: utrata jądra
PostWysłany: 12 Wrz 2012, 11:21 

Witam mam do was ogromne pytanie. 3 lata temu miałem skręcone jądro w Ligocie w Katowicach mi je usunięto i nie wiem co się stało ale nie robiłem nic w tym celu aby dostać odszkodowanie a byłem wtedy ubezpieczony . Tak jak mowie mam 17 lat wtedy miałem 14 straciłem jądro byłem ubezpieczony mam wszystkiego papiery itp czy mogę się teraz o te odszkodowanie upomnieć ?

Reklama

Temat postu: Re: utrata jądra
PostWysłany: 04 Kwi 2014, 21:11 

W niektórych sytuacjach ciężko jest uzyskać odszkodowanie od ubezpieczycieli i innych podmiotów. Możemy pomóc na etapie sądowym jak i przesądowym, postaramy się o dużą rekompensatę Państwa cierpienia i doznanej krzywdy, bez opłat wstępnych. Jako firma specjalistyczna zajmujemy się wieloma odszkodowaniami i uzyskujemy świadczenia z tego tytułu.

Numer kontaktowy ; 17/850-74-24 lub 796-019-506
odszkodowania@amola.pl

Słowa klucze: odszkodowania, odzyskiwanie odszkodowań, pomoc prawna, dochodzenie roszczeń, uzyskanie świadczeń, pomoc powypadkowa, pomoc poszkodowanym, kompleksowość działań, należne świadczenie, kwota odszkodowawcza, świadczenie odszkodowawcze, Kancelaria odszkodowawcza , szeroki zakres spraw, specjaliści w zakresie odszkodowań, eksperci prawni, pomoc w dokumentacji prawnej, usługi prawne, doradztwo, dochodzenie świadczeń odszkodowawczych od ubezpieczycieli, wiedza w zakresie prawa ubezpieczeniowego, obsługa prawna, prowadzenie spraw, postępowanie przedprocesowe i procesowe.

Temat postu: Re: utrata jądra
PostWysłany: 22 Lut 2018, 18:46 

nice post

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 Strona 1 z 1 [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości