Odmowa wypłaty odszkodowania

drombocz
Posty: 44
Rejestracja: 09 maja 2011, 14:11

Re: Odmowa wypłaty odszkodowania

Post autor: drombocz »

No to przykra sprawa. Z OC faktycznie możesz sobie darować. Dla nich przede wszystkim wazny jest sprawca, którego w tym przypadku nie było.
Jednak jak wszyscy tu podpowiadają, koiecznie powinieneś skupić się na pociągnięciu pracodawcy do odpowiedzialności.
magdam
Posty: 36
Rejestracja: 27 kwie 2011, 10:07

Re: Odmowa wypłaty odszkodowania

Post autor: magdam »

Po pierwsze to powinieneś wynając prawnika, nie że nie znasz się na tym, ale sytuacja jest dosyć ciężka, straciłeś ojca, więc mogą wykorzystać to i próbować Ci wcisnąć jakiś kit do podpisania chociażby. Ludzie są różni, a tym bardziej jak przyjdzie im płacić do końca życia grube pieniądze.
Piotr
Posty: 26
Rejestracja: 18 maja 2011, 16:11

Re: Odmowa wypłaty odszkodowania

Post autor: Piotr »

Dzięki za radę. Tez właśnie zacząłem się zastanawiać czy mam siłę na szarpanie się z tymi ludźmi i doszedłem do wniosku, że nie.
Kolega ma ojca prawnika, więc może nie zedrze za mnie zbytnio. Wydatków związanych z tą całą sprawą to mam aż nadto.
kropidla
Posty: 45
Rejestracja: 23 maja 2011, 15:06

Re: Odmowa wypłaty odszkodowania

Post autor: kropidla »

Dobre posunięcie, przynajmniej nie będziesz musiał z tym wszystkim chodzić sam. Może nie będzie to tania inwestycja, ale chodzi o Twój spokój i zadośćuczynienie za doznane krzywdy. Choć straty ojca nie zastąpią żadne pieniądze. Trzymaj się.
Janka3
Posty: 17
Rejestracja: 06 wrz 2022, 12:03

Re: Odmowa wypłaty odszkodowania

Post autor: Janka3 »

Artykuły o odszkodowaniach na biegly-skarbowy.pl/blog/ otworzyły mi oczy na wiele kwestii prawnych.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości