wypadek w czasie pobytu w szpitalu

agnieszkapor
Posty: 33
Rejestracja: 24 maja 2011, 22:14
Lokalizacja: Wieluń

Re: wypadek w czasie pobytu w szpitalu

Post autor: agnieszkapor »

Malwino to bardzo Ci dziękuję. To jak zajmują się Twoją sprawą, to mam nadzieję, że to ich także nie pierwsza i że mieli już do czynienia wcześniej ze środowiskiem lekarskim, to jest jednak dosyć istotne. Zadzwonię do nich dzisiaj i umówię się na spotkanie... tylko czeka mnie podróż do Wrocławia i to pewnie nie jedna. Alę dziękuję bardzo bardzo.
borowickaanna
Posty: 30
Rejestracja: 29 kwie 2011, 13:19

Re: wypadek w czasie pobytu w szpitalu

Post autor: borowickaanna »

No drogie Panie, tak czytam to aż się włos jeży na głowie. Jedna błędnie zdiagnozowana na pogotowiu we Wrocławiu, druga w szpitalu we Wrocławiu. Nawet nie pytam gdzie, bo aż sie boję wiedzieć. Moja mama mieszka we Wrocławiu, póki co jest zdrowa i aby tak zostało.
miroslawa
Posty: 55
Rejestracja: 27 kwie 2011, 18:59
Lokalizacja: Wrocław

Re: wypadek w czasie pobytu w szpitalu

Post autor: miroslawa »

A ja powiem tylko tyle, że u nas trochę się już ruszyło do przodu ze sprawą ojca i oczywiście wszystko dzięki prawnikom z Biura Global. Już drugi raz korzystam z ich usług i jak na razie sa niezawodni.

A tak odnośnie szpitali wrocławskich to chyba są to wyjątki, zresztą jak wszędzie, wszystko może się zdarzyć, więc nie ma co stronić od szpitali we Wrocławiu.
agnieszkapor
Posty: 33
Rejestracja: 24 maja 2011, 22:14
Lokalizacja: Wieluń

Re: wypadek w czasie pobytu w szpitalu

Post autor: agnieszkapor »

A ja spieszę zakomunikować, że udało mi się ze spotkanie, tzn. po rozmowie zdecydowałam się na uslugi z Globala. Jestem zadowolona, a to dobrze jak na sam początek współpracy. Jeszcze raz dziękuję za polecenie. Mam nadzieję, że będzie tego warte.
agnieszkapor
Posty: 33
Rejestracja: 24 maja 2011, 22:14
Lokalizacja: Wieluń

Re: wypadek w czasie pobytu w szpitalu

Post autor: agnieszkapor »

U mnie sytuacja jak na razie całkiem dobrze się rozwija. Przede wszystkim jestem zadowolona z tego, że nie muszę nic robić sama i się zastanawiać czy ma to w ogóle jakiś sens. Raczej nie cofnęłabym tej decyzji już teraz. Serdecznie polecam Biuro Prawne Global z Wrocławia, jak ktoś będzie szukał. Można im zaufać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odszkodowania za błędy medyczne - lekarskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość