Zgłoszenie urazu w pracy po miesiącu

kropidla
Posty: 45
Rejestracja: 23 maja 2011, 15:06

Re: Zgłoszenie urazu w pracy po miesiącu

Post autor: kropidla »

Franczeska, a nie lepiej uznać ten wypadek? Skoro są świadkowie, to tak naprawde nie masz już wyjścia i chyba musisz pozytywnie przeprowadzić całą wypadkową procedurę. Tak przynajmniej mi się wydaje. Myślisz, że dyrektor urwie Ci głowę, poniewaz nie wyjaśniłaś do końca lekarskiego zaswiadczenia?
franczeska
Posty: 23
Rejestracja: 25 maja 2011, 20:23

Re: Zgłoszenie urazu w pracy po miesiącu

Post autor: franczeska »

Tak, właśnie spisałam już protokół na korzyść poszkodowanej. Najwyżej ja będę się z tego tłumaczyć. Ale mam świadków, więc jak coś to nie tylko ja polecę ze swojego stołka. Zobaczę jak zareaguje sama poszkodowana na pozytywne rozpatrzenie sprawy.
agnieszkapor
Posty: 33
Rejestracja: 24 maja 2011, 22:14
Lokalizacja: Wieluń

Re: Zgłoszenie urazu w pracy po miesiącu

Post autor: agnieszkapor »

Jak są świadkowie, to chyba już nie masz innego wyjścia jak uznać ten wypadek jako zaistaniały. Tak mi się wydaje. Sama może podaruj sobie wyjasnianie tego zaświadczenia, ale zleć to poszkodowanej. Powiedz, że nie zawiera ono pewnych informacji, które są niezbędne. Ja bym tak zrobiła.
franczeska
Posty: 23
Rejestracja: 25 maja 2011, 20:23

Re: Zgłoszenie urazu w pracy po miesiącu

Post autor: franczeska »

No i już jest właściwie po sprawie. Przyszła do mnie dzisiaj ta pracownica i przyniosła jeszcze jedno zaświadczenie lekarskie, tym razem z pełnymi informacjami. Widocznie jej zależało. Nie rozmawiałam z nią jeszcze o uzupełnieniu tego zaświadczenia, więc sama się zorientowała, że potrzebne to będzie. Tak więc pozostaje mi rozpatrzeć jej zgłosznie pozytywnie dla niej.
magdam
Posty: 36
Rejestracja: 27 kwie 2011, 10:07

Re: Zgłoszenie urazu w pracy po miesiącu

Post autor: magdam »

Tym lepiej dla Ciebie, że się wszystko tak wyjasniło bez szarpania się z pracownikiem i lekarzem. To az niewiarygodne. Swoją drogą może faktycznie jej zależalo bardzo na kasie, skoro tak szybko postarała się o to ponowne pełnowartościowe zaświadczenie lekarskie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości